Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Ranny batarianin - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Cytadela - Ranny batarianin. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę wściekłego weterana, gdzie przebywa ciężko ranny batarianin i jak można zachować się w trakcie spotkania z batarianinem.

Zleceniodawca questu: Wściekły weteran [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy wściekłego weterana z jednym z cywili - Mass Effect 3: Cytadela - Ranny batarianin - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy wściekłego weterana z jednym z cywili. Spotkanie to ma miejsce w korytarzu niedaleko windy w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i dotyczy batarianina, który jest prawdopodobnie terrorystą i który odniósł poważne obrażenia w trakcie ataku sił Cerberusa na Cytadelę.

Wybierz się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli], wejdź w interakcję z Terminalem Widm i odczytaj wiadomość zatytułowaną Miejsce pobytu batariańskiego pacjenta, dzięki czemu ustalisz gdzie dokładnie należy szukać terrorysty w obozie uchodźców - Mass Effect 3: Cytadela - Ranny batarianin - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wybierz się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli], wejdź w interakcję z Terminalem Widm i odczytaj wiadomość zatytułowaną Miejsce pobytu batariańskiego pacjenta, dzięki czemu ustalisz gdzie dokładnie należy szukać terrorysty w obozie uchodźców.

Udaj się teraz do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy], a konkretnie do ładowni C - Mass Effect 3: Cytadela - Ranny batarianin - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Udaj się teraz do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy], a konkretnie do ładowni C. Porozmawiaj z pielęgniarzem na temat stanu zdrowia pacjenta, a następnie podejdź do samego batarianina Ghoreka. Na koniec spotkania możesz wybrać czy chcesz spełnić ostatnią prośbę Ghoreka i pozwolić mu umrzeć (prawa górna opcja dialogowa) czy też zamierzasz przedłużyć jego męki (prawa dolna opcja dialogowa).

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [210 PD]
  2. [5000 kredytów]