Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Zasoby, Quarianin - lista Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się lista dostępnych zasobów wojennych powiązanych z kategorią Quarianin. Dowiesz się jakie czynności należy wykonać żeby odblokować lub wzmocnić istniejące zasoby wojenne z grupy Quarianin.

Uwaga! Pogrubioną czcionką oznaczone zostały pozycje gwarantujące co najmniej 100 punktów zasobów wojennych. Warto w rezultacie w pierwszej kolejności się nimi zainteresować, bo mogą w znaczący sposób przyczynić się do podwyższenia wartości siły zbrojnej.

NAZWA ZASOBU

SPOSOBY POZYSKANIA / AKTUALIZACJI ZASOBU

UWAGI

Admirał Daro'Xen

Zaliczenie głównego questu Priorytet: Rannoch [25 punktów].

Punkty otrzymasz tylko jeśli armia quarian nie zostanie zniszczona w wyniku bitwy z gethami.

Admirał Zaal'Koris

Zaliczenie głównego questu Rannoch: Admirał Koris [25 punktów].

Punkty otrzymasz tylko jeśli nakłonisz admirała Korisa do zezwolenia na przybycie mu na ratunek (wymagane skorzystanie ze specjalnej opcji dialogowej).

Quariańska ciężka flota

Zaliczenie głównego questu Priorytet: Rannoch [200 punktów].

Przeprowadzenie wywiadu z Dianą Allers po zakończeniu głównego questu Priorytet: Rannoch [5 punktów].

Punkty otrzymasz tylko jeśli armia quarian nie zostanie zniszczona w wyniku bitwy z gethami. Możesz zyskać 50 dodatkowych punktów jeśli w drugiej części serii zdecydowałeś się na zniszczenie gethów heretyków i jeśli po misji na Rannochu nakłoniłeś quarian i gethy do współpracy. Możesz zyskać 25 punktów jeśli zdecydujesz się na poparcie admirała Gerrela i stracić 10 punktów jeśli zdecydujesz się na poparcie admirała Raana. W trakcie rozmowy z Dianą Allers wymagane jest wybranie specjalnej opcji dialogowej prawości.

Quariańska flota cywilna

Zaliczenie głównego questu Priorytet: Rannoch [200 punktów].

Punkty otrzymasz tylko jeśli armia quarian nie zostanie zniszczona w wyniku bitwy z gethami. Możesz zyskać 50 dodatkowych punktów jeśli w drugiej części serii zdecydowałeś się na zniszczenie gethów heretyków i jeśli po misji na Rannochu nakłoniłeś quarian i gethy do współpracy. Możesz stracić 75 punktów jeśli nie zdecydujesz się na uratowanie admirała Korisa.

Quariańska flota patrolowa

Zaliczenie głównego questu Priorytet: Rannoch [200 punktów].

Punkty otrzymasz tylko jeśli armia quarian nie zostanie zniszczona w wyniku bitwy z gethami. Możesz zyskać 50 dodatkowych punktów jeśli w drugiej części serii zdecydowałeś się na zniszczenie gethów heretyków i jeśli po misji na Rannochu nakłoniłeś quarian i gethy do współpracy.