Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 ma do zaoferowania opis przejścia pobocznego questu N7 - Centrala komunikacyjna. Niniejsza solucja podpowiada m.in. kiedy można podjąć się zadania odbicia stacji łączności, jak dotrzeć do wszystkich trzech terminali i jak pokonać siły Cerberusa.

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Thessia.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Od członkini Normandii dowiesz się o konieczności odbicia stacji łączności na Ontaromie z rąk Cerberusa.

W celu rozpoczęcia tej misji otwórz mapę galaktyki i zaplanuj podróż do Pogranicza Keplera. Po dotarciu do celu (system Newton) podleć do planety Ontarom (powyższy screen) i zdecyduj się na wylądowanie na jej powierzchni. Zaczekaj aż zostaniesz przetransportowany do stacji łączności w lokacji [Ontarom: Centrum komunikacyjne], wysłuchując w trakcie lotu rozmowy z admirałem Hackettem oraz z ukrywającą się technik Grace Sato.

Do walk przystąpisz od razu po wylądowaniu, tak więc nie zapomnij porozstawiać członków swojej drużyny za zasłonami - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do walk przystąpisz od razu po wylądowaniu, tak więc nie zapomnij porozstawiać członków swojej drużyny za zasłonami. Zajmij się atakowaniem pojawiających się w oddali żołnierzy Cerberusa, starając się namierzać w pierwszej kolejności wrogich inżynierów i powstrzymując ich tym samym przed rozstawianiem wieżyczek. Pilnuj także swojej prawej flanki, bo wrogowie mogą wykorzystywać okoliczne zasłony i w łatwy sposób od tej strony Cię zaskakiwać. Prowadź walki do momentu zlikwidowania wszystkich przeciwników.

Radzę teraz zignorować aktualny cel misji i skupić się na zbadaniu CAŁEJ mapy, albowiem gra nie pozwoli na to po spełnieniu wszystkich założeń tego etapu - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Radzę teraz zignorować aktualny cel misji i skupić się na zbadaniu CAŁEJ mapy, albowiem gra nie pozwoli na to po spełnieniu wszystkich założeń tego etapu. Lista nadających się do zbadania obiektów prezentuje się następująco: trzy zestawy medyczne [100 PD] [100 PD] [100 PD], stacja medyczna [150 PD], trzy technologie Cerberusa [4000 kredytów] [3000 kredytów] [3000 kredytów], fragment pancerza [Nagolenniki Ariake Technologies] oraz terminal z kodami Cerberusa (są one potrzebne do zaliczenia pobocznego questu Cytadela: Szyfry Cerberusa).

Na koniec udaj się do oznaczonego przez grę terminalu z systemem sabotażu Cerberusa i wejdź z nim w interakcję [150 PD].

Gra wskaże Ci lokalizację drugiego terminalu, ale na razie skup się na atakowaniu nowych oddziałów Cerberusa - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Gra wskaże Ci lokalizację drugiego terminalu, ale na razie skup się na atakowaniu nowych oddziałów Cerberusa. Początkowo radzę rozstawić członków drużyny przy przejściu prowadzącym w okolice miejsca startu, a samemu użyć rampy i pilnować wejścia do górnego budynku (powyższy screen).

W dalszej części bitwy przejdź do ofensywy, wybierając jedną z wielu ścieżek prowadzących do aktualnego celu misji (ja proponuję wejść do górnego budynku i skręcić w prawo) - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W dalszej części bitwy przejdź do ofensywy, wybierając jedną z wielu ścieżek prowadzących do aktualnego celu misji (ja proponuję wejść do górnego budynku i skręcić w prawo). Nie śpiesz się, albowiem gra będzie regularnie nasyłała na Ciebie nowych wrogów, w tym bardzo niebezpiecznych nemezisów (snajperów). Głównym zadaniem zajmij się dopiero po oczyszczeniu okolicy, wchodząc w interakcję z terminalem Cerberusa [150 PD]. Gra załączy w tym momencie krótką rozmowę z Grace Sato, ale nie będziesz miał wpływu na jej wynik.

Zachowaj się tak samo jak w przypadku poprzedniego terminalu, czyli początkowo broń się przed atakami sił wroga, dopiero w dalszej części walk przystępując do zdecydowanej ofensywy - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Zachowaj się tak samo jak w przypadku poprzedniego terminalu, czyli początkowo broń się przed atakami sił wroga, dopiero w dalszej części walk przystępując do zdecydowanej ofensywy. W trakcie tej bitwy uważaj na kolejnych nemezisów oraz na pojedynczego ducha. Jak zapewne pamiętasz, duchy za wszelką cenę należy trzymać na dystans, zajmując się na początek niszczeniem ich barier biotycznych.

Ostatni trzeci terminal znajduje się wewnątrz dużego budynku, przez który prawdopodobnie już przechodziłeś - Mass Effect 3: N7 - Centrala komunikacyjna - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Ostatni trzeci terminal znajduje się wewnątrz dużego budynku, przez który prawdopodobnie już przechodziłeś. Udaj się w to miejsce, wybierając jedno z kilku możliwych wejść i rozprawiając się z broniącymi się na piętrze żołnierzami (kilku z nich być może uda Ci się nawet zaskoczyć). Wejdź w interakcję z ostatnim terminalem [150 PD] i zaczekaj na zakończenie misji [300 PD]. Pozostało Ci już tylko wysłuchać rozmowy z admirałem Hackettem.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [10000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Zestawy komunikacyjne]