Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Możliwe konflikty interesów - zasoby wojenne Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz ostrzeżenia o poważnych konfliktach interesów, które mogą doprowadzić do osłabienia lub utraty wybranych zasobów wojennych. Sytuacji tych należy unikac, gdyż w przeciwnym razie sojusznicza flota może być słabsza w momencie awansowania do finału kampanii.

Uwaga! Poniższe wskazówki zawierają SPOILERY, tak więc zapoznaj się z nimi jeśli znasz już fabułę gry lub jeśli zależy Ci na zgromadzeniu jak największej liczby zasobów za wszelką cenę.

Przywołane poniżej momenty kompanii to jedynie najpoważniejsze problemy, a nie wszystkie sytuacje, w których musisz się pilnować by przypadkiem nie utracić szansy na zwiększenie swoich zasobów wojennych.

Potencjalny konflikt 1 - Lek na genofagium

Pierwszy poważny konflikt interesów związany jest z głównym questem Priorytet: Tuchanka - Mass Effect 3: Możliwe konflikty interesów - zasoby wojenne - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pierwszy poważny konflikt interesów związany jest z głównym questem Priorytet: Tuchanka. W końcowej części tego questu musisz mianowicie zadecydować w jaki sposób chcesz zachować się w sprawie leku na genofagium (powyższy screen).

Jeżeli Wrex stoi na czele krogan to nie radzę podejmować prób rozesłania fałszywej szczepionki, albowiem z czasem rozpracuje on Twój plan i doprowadzi to do konfrontacji z nim po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #3, równoznacznej z utratą wszystkich krogańskich zasobów.

Jeżeli natomiast kroganom lideruje Wreav, to najlepiej jest zdecydować się na rozpylenie fałszywego leku, bo wspomniany osobnik nie dowie się o Twoim oszustwie i zagwarantujesz sobie jednocześnie przychylność i krogan i salarian.

Potencjalny konflikt 2 - Quarianie i gethy

Drugi poważny konflikt interesów związany jest z decyzją w sprawie gethów, którą podejmuje się w końcówce głównego questu Priorytet: Rannoch (powyższy screen) - Mass Effect 3: Możliwe konflikty interesów - zasoby wojenne - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi poważny konflikt interesów związany jest z decyzją w sprawie gethów, którą podejmuje się w końcówce głównego questu Priorytet: Rannoch (powyższy screen).

Zdecydowanie radzę postarać się o spełnienie wymagań potrzebnych do odblokowania wariantu zachowania polegającego na namówieniu quarian i gethów do współpracy. Jest to bowiem jedyna okazja do pozyskania znacznych zasobów wojennych od obu stron konfliktu.