Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Gniazdo Myszołowa, Filary Siły - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Gniazdo Myszołowa - Filary Siły. Poniższa solucja objaśnia m.in. przebywa kaznodzieja na Cytadeli oraz gdzie można znaleźć artefakt Filary Siły na mapie galaktyki.

Zleceniodawca questu: Kaznodzieja [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj kaznodzieję w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] (ładownia C) - Mass Effect 3: Gniazdo Myszołowa, Filary Siły - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj kaznodzieję w lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] (ładownia C). Wysłuchaj jego przemówienia, dotyczącego tytułowych Filarów Siły, które byłyby pomocne w podniesieniu morale batariańskich uchodźców i które znajdują się na jednej z planet w układzie Gniazdo Myszołowa.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Gniazda Myszołowa - Mass Effect 3: Gniazdo Myszołowa, Filary Siły - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Gniazda Myszołowa. Po dotarciu do celu (system Harsa) przystąp do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Khar'shan (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób artefakt [Filary Siły]. Powróć z artefaktem do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] i przekaż go kaznodziei.

Uwaga - Jeżeli artefakt zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Flota batarian]