Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Technologia zagłuszania celu - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Technologia zagłuszania celu. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie odnajduje się konsolę z danymi wieży zakłócającej oraz gdzie podsłuchać rozmowę funkcjonariusza SOC na temat tytułowej technologii.

Zleceniodawca questu: brak [Rannoch: Miejsce katastrofy] lub funkcjonariusz SOC [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania głównego questu Rannoch: Admirał Koris lub podczas jednej z wizyt na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Technologia zagłuszania celu - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się odnalezieniem admirała Korisa w lokacji [Rannoch: Miejsce katastrofy] w ramach głównego questu Rannoch: Admirał Koris. Musisz mianowicie dotrzeć do obszaru, w którym znajduje się drugie (lewe) działo przeciwlotnicze. Po zlikwidowaniu gethów rozejrzyj się za konsolą z danymi wieży zakłócającej (powyższy screen).

Uwaga - Do miejsca katastrofy nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to podsłuchanie rozmowy funkcjonariusza SOC przebywającego w kawiarni Apollo w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Cytadela, Technologia zagłuszania celu - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to podsłuchanie rozmowy funkcjonariusza SOC przebywającego w kawiarni Apollo w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]. Z rozmowy dowiesz się, że funkcjonariusz pragnie pozyskać właśnie technologię zakłócającą namierzanie celu opracowaną przez gethów. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać funkcjonariuszowi odnalezione dane.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia konsoli z danymi podczas zaliczania głównego questu Rannoch: Admirał Koris, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić dane za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Korpus Obrony Cytadeli]