Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Miranda Lawson - romanse, mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy wszystkie kroki, dzięki którym z powodzeniem doprowadzisz do finału romansu z Mirandą Lawson grając Shepardem-mężczyzną w grze Mass Effect 3. Zawarte poniżej porady dadzą Ci pewność, że w trakcie budowania relacji nie popełnisz żadnej gafy, która mogłaby zaważyć na Twoją niekorzyść u Mirandy.

Miranda Lawson - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Miranda Lawson - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Mirandą Lawson możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginęła w finale Mass Effect 2.
  2. Gra nie pozwala na rozpoczynanie romansu z Mirandą od zera, tak więc jedynym rozwiązaniem jest kontynuowanie związku zapoczątkowanego w drugiej części serii (nie można tego w żaden sposób zmienić ani nadrobić zaległości).

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Mirandy nie spotkasz automatycznie w trakcie rozgrywania nowej kampanii, tak więc o odnalezienie jej musisz się postarać we własnym zakresie - Mass Effect 3: Miranda Lawson - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mirandy nie spotkasz automatycznie w trakcie rozgrywania nowej kampanii, tak więc o odnalezienie jej musisz się postarać we własnym zakresie. Jakiś czas po zakończeniu głównej misji na Palavenie powinieneś mianowicie zauważyć wiadomość od Mirandy na terminalu osobistym Sheparda, zatytułowaną Spotkajmy się na Cytadeli. Omówiliśmy to w naszym opisie przejścia na stronie Cytadela: Miranda Lawson.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie