Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Schemat wieżyczki Cerberusa - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Schemat wieżyczki Cerberusa. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znajduje się terminal ze schematem dotyczącym wieżyczki oraz gdzie przebywa funkcjonariusz SOC na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Tuchanka: Ruiny miasta] lub funkcjonariusz SOC [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu Tuchanka: Bomba lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Schemat wieżyczki Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest odnalezienie terminalu ze schematem sterowania wieżyczką (powyższy screen) w lokacji [Tuchanka: Ruiny miasta], co ma miejsce w trakcie zaliczania pobocznego questu Tuchanka: Bomba. Na wspomniany terminal natrafisz tuż przed skorzystaniem z drabiny w końcowej części misji (akcja wiążąca się z rozpoczęciem finałowej bitwy).

Uwaga - Do ruin miasta nie możesz powrócić w dalszej częśći gry. Nie radzę też zbytnio odwlekać wspomnianego pobocznego questu, bo jeżeli od momentu jego rozpoczęcia wykonasz więcej niż dwie inne misje to zostanie on anulowany! Najlepiej zająć się questem od razu po otrzymaniu go.

Drugi sposób to spotkanie się z funkcjonariuszem SOC podczas jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli już po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2 - Mass Effect 3: Cytadela, Schemat wieżyczki Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to spotkanie się z funkcjonariuszem SOC podczas jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli już po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2. Funkcjonariusz stoi na jednym z balkoników (na południe od dziedzińca) w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] i będzie narzekał na problemy z wykrywaniem i rozbrajaniem sprzętu Cerberusa. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać funkcjonariuszowi pozyskany schemat wieżyczki.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia terminalu ze schematem podczas zaliczania pobocznego questu Tuchanka: Bomba, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić schemat za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Korpus Obrony Cytadeli]