Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Khalisa al-Jilani - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Khalisa al-Jilani. W naszej solucji informujemy o tym gdzie można spotkać Khalisę oraz w jaki sposób Shepard może zareagować na jej zaczepki.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Khalisa al-Jilani [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się w trakcie pierwszej wizyty na Cytadeli, czyli po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Mars.

Khalisę po raz pierwszy spotkasz przy próbie wejścia do biura komandora Baileya w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] - Mass Effect 3: Cytadela - Khalisa al-Jilani - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Khalisę po raz pierwszy spotkasz przy próbie wejścia do biura komandora Baileya w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]. Po zakończeniu spotkania z Baileyem powróć w okolice windy i rozejrzyj się za reporterką. W trakcie rozmowy z Khalisą możesz zachować się na trzy sposoby - ignorować jej zaczepki i nic nie robić, dwukrotnie skorzystać ze specjalnej opcji zachowania egoizmu (lewy przycisk myszy) w celu powalenia jej na ziemię lub skorzystać ze specjalnej opcji zachowania prawości (prawy przycisk myszy) w celu przemówienia jej do rozsądku. W tym ostatnim przypadku pozyskasz nowy zasób wojenny [Khalisa Bint Sinan al-Jilani].

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Zasób wojenny [Khalisa Bint Sinan al-Jilani]