Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy wszystkie kroki, dzięki którym z powodzeniem doprowadzisz do finału romansu z Dianą Allers grając Shepardem-mężczyzną w grze Mass Effect 3. Zawarte poniżej porady dadzą Ci pewność, że w trakcie budowania relacji nie popełnisz żadnej gafy, która mogłaby zaważyć na Twoją niekorzyść u Diany.

Diana Allers - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z Dianą możesz nawiązać romans tylko jeśli w trakcie jednej z początkowych wizyt na Cytadeli odszukasz ją w doku D24 i w trakcie rozmowy oficjalnie zaprosisz na Normandię, by mogła z jej pokładu nadawać kolejne relacje. W naszym opisie przejścia omówiliśmy to na stronie Cytadela - Diana Allers.
  2. Pilnuj się żeby w trakcie rozmów z Dianą nie przegonić jej przypadkowo z Normandii, bo nie można jej ponownie zaprosić. Diana przez całą grę pozostaje na pokładzie statku Sheparda, tak więc nie musisz się za nią rozglądać na Cytadeli.

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Warto oczywiście oficjalnie powitać Dianę na pokładzie Normandii, przy czym jest to krótka i mało owocna rozmowa - Mass Effect 3: Diana Allers - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Warto oczywiście oficjalnie powitać Dianę na pokładzie Normandii, przy czym jest to krótka i mało owocna rozmowa.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie