Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Pogranicze Ismaru, Komponenty prototypu - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Pogranicze Ismaru - Komponenty prototypu. Poniższa solucja objaśnia m.in. od kogo dowiedzieć się o prototypie wzmocnienia biotycznego i gdzie można znaleźć ulepszone implanty biotyczne.

Zleceniodawca questu: Główny naukowiec [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj głównego naukowca w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i podsłuchaj prowadzoną przez niego rozmowę, dotyczącą chęci pozyskania prototypów systemu wzmocnienia biotycznego z Pogranicza Ismaru - Mass Effect 3: Pogranicze Ismaru, Komponenty prototypu - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli odszukaj głównego naukowca w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i podsłuchaj prowadzoną przez niego rozmowę, dotyczącą chęci pozyskania prototypów systemu wzmocnienia biotycznego z Pogranicza Ismaru. Doprowadzi to do uaktywnienia questu.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Pogranicza Ismaru - Mass Effect 3: Pogranicze Ismaru, Komponenty prototypu - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Pogranicza Ismaru. Po dotarciu do celu (system Aquila) przystąp do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Metaponto (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób [Ulepszone implanty biotyczne]. Powróć z implantami do lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] i przekaż je naukowcowi.

Uwaga - Jeżeli implanty zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [90 PD]