Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Fragmenty kodu Żniwiarzy - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Fragmenty kodu Żniwiarzy. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć fragment kodu Żniwiarza w Konsensusie gethów oraz jak podsłuchać rozmowę w Ambasadach na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Rannoch: Konsensus gethów] lub funkcjonariusz Dellk [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania głównego questu Rannoch: Eskadry myśliwskie gethów lub podczas jednej z wizyt na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Fragmenty kodu Żniwiarzy - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest przystąpienie do eksploracji konsensusu gethów, czyli wirtualnej rzeczywistości (lokacja [Rannoch: Konsensus gethów]), co ma miejsce w ramach głównego questu Rannoch: Eskadry myśliwskie gethów. Po dotarciu do pierwszego skupiska danych zignoruj chwilowo niszczenie zbiorów pomarańczowych bloków i rozejrzyj się za pokazanym na powyższym screenie interaktywnym fragmentem kodu Żniwiarza, z którym należy oczywiście wejść w interakcję.

Zostało jeszcze 47% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie