Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Miranda Lawson - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Miranda Lawson. W naszej solucji informujemy o tym gdzie oraz kiedy dochodzi do spotkań z Mirandą na Cytadeli, a także jak ostrzec Mirandę przed Kai Lengiem.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Miranda Lawson [Cytadela: Dok D24]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

O możliwości przystąpienia do tego zadania dowiesz się jakiś czas po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven, a konkretnie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od Mirandy Lawson zatytułowanej Spotkajmy się z Cytadeli (oczywistym wymogiem jest w tym przypadku to, że Miranda nie mogła zginąć w pop - Mass Effect 3: Cytadela - Miranda Lawson - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O możliwości przystąpienia do tego zadania dowiesz się jakiś czas po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven, a konkretnie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od Mirandy Lawson zatytułowanej Spotkajmy się z Cytadeli (oczywistym wymogiem jest w tym przypadku to, że Miranda nie mogła zginąć w poprzedniej części serii).

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie