Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Ostatnia wiadomość kroganina - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Ostatnia wiadomość kroganina. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć zwłoki kroganina powiązane z questem oraz komu dostarczyć odnalezioną wiadomość.

Zleceniodawca questu: brak [Utukku: Obóz zwiadowczy]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania głównego questu Trawers Attykański: Raknii. Warto dodać, że nie pojawia się ono początkowo w dzienniku (dzieje się tak dopiero po jego ukończeniu).

W celu rozpoczęcia tego zadania musisz w trakcie zaliczania głównego questu Trawers Attykański: Raknii odnaleźć ukrytego za siecią martwego kroganina (powyższy screen) i zbadać jego ciało w celu pozyskania zapisanej wiadomości - Mass Effect 3: Cytadela, Ostatnia wiadomość kroganina - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

W celu rozpoczęcia tego zadania musisz w trakcie zaliczania głównego questu Trawers Attykański: Raknii odnaleźć ukrytego za siecią martwego kroganina (powyższy screen) i zbadać jego ciało w celu pozyskania zapisanej wiadomości. Na ciało natrafisz niedługo po zniszczeniu pierwszego węzła Żniwiarzy i jeszcze przed dotarciem do pieczary z nową grupą pustoszycieli.

Po zakończeniu wspomnianego wyżej questu wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Cytadela, Ostatnia wiadomość kroganina - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po zakończeniu wspomnianego wyżej questu wybierz się na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]. Musisz na rynku Meridian Place odszukać sklep Sklep Sportowy Nos Astra, porozmawiać z jego właścicielką Erebą i przekazać w jej ręce nagranie.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [90 PD]