Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Aria - Błękitne Słońca - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Aria - Błękitne Słońca. To jedno z 3 dodatkowych zadań zlecanych przez Arię T'Loak. Nasza solucja podpowiada m.in. gdzie przebywa przywódca Błękitnych Słońc, jak rozwiązać konflikt z generałem Oraką i jak zyskać wsparcia w wojnie ze Żniwarzami.

Zleceniodawca questu: Aria T'Loak [Cytadela: Bar Czyściec]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu pobocznego questu Cytadela: Aria T'Loak.

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią TLoak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Błękitnych Słońc do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami - Mass Effect 3: Aria - Błękitne Słońca - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do wykonywania tego zadania możesz przystąpić po spotkaniu się z Arią T'Loak w lokacji [Cytadela: Bar Czyściec] i dotyczy ono namówienia Błękitnych Słońc do udzielenia wsparcia w wojnie ze Żniwiarzami.

Plan zakłada spotkanie się z przebywającym na Cytadeli przywódcą Błękitnych Słońc Darnerem Vosque'iem i w tym celu musisz wybrać się do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Darnera odnajdziesz na zachód od ładowni A i w trakcie rozmowy dowiesz się o jego problemach z turiańskim generałem Oraką. Lider Błękitnych Słońc będzie chciał zlikwidować generała, ale nie musisz już teraz podejmować decyzji. Przed opuszczeniem tej lokacji wysłuchaj nowej rozmowy z Arią T'Loak.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie