Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Zasoby medyczne - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Zasoby medyczne. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak rozpocząć negocjacje w sprawie zasobów medycznych i jak zachować się w trakcie rozmowy z Tactusem.

Zleceniodawca questu: Doktor Chakwas/Michel [Normandia SR-2: Pokład załogi]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: Cytadela, Zasoby medyczne - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Zgodnie z jej sugestią wybierz się na pokład [Normandia SR-2: Pokład załogi] i w zależności od tego kogo zaprosiłeś na pokład Normandii (poboczne questy Cytadela: Doktor Chakwas i Cytadela: Doktor Michel) porozmawiaj w pomieszczeniu stacji medycznej z doktor Chakwas lub z doktor Michel.

Zostaniesz poproszony o pomoc w wynegocjowaniu na Cytadeli warunków wymiany wojskowych zasobów medycznych na składowane na Normandii środki medyczne pomocne w leczeniu cywili.

Powróć na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy] - Mass Effect 3: Cytadela, Zasoby medyczne - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Cytadelę, a konkretnie do lokacji [Cytadela: Port - Obszar tymczasowy]. Udaj się tu do ładowni B z zamiarem porozmawiania z Tactusem. Turianin nie będzie chciał dokonać wymiany na równych warunkach i musisz zdecydować jak się chcesz się w takiej sytuacji zachować.

Najmniej opłacalny wariant to przekazanie środków medycznych za darmo (prawa górna opcja dialogowa), chyba że zależy Ci na zdobyciu dużej ilości punktów prawości. Nic nie zdziałasz próbując zachęcić Tactusa do rozważenia warunków wymiany (prawa dolna opcja dialogowa), bo zakończy to jedynie spotkanie. W celu przeprowadzenia korzystnej dla Ciebie wymiany musisz przekonać Tactusa do zmiany zdania (specjalna lewa opcja dialogowa prawości lub egoizmu). Po załatwieniu spraw powróć do doktor Chakwas/Michel i poinformuj ją o wynikach negocjacji.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [375 PD]
  2. [Pojemność zasobnika na medi-żel] (możliwość przenoszenia jednego dodatkowego medi-żelu)
  3. Dane wywiadowcze [Operacja w stacji medycznej]