Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Jack - romanse, mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy wszystkie kroki, dzięki którym z powodzeniem doprowadzisz do finału romansu z Jack grając Shepardem-mężczyzną w grze Mass Effect 3. Zawarte poniżej porady dadzą Ci pewność, że w trakcie budowania relacji nie popełnisz żadnej gafy, która mogłaby zaważyć na Twoją niekorzyść u Jack.

Jack - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Jack - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Z oczywistych względów z Jack możesz nawiązać romans tylko jeśli nie zginęła w finale Mass Effect 2.
  2. Gra nie pozwala na rozpoczynanie romansu z Jack od zera, tak więc jedynym rozwiązaniem jest kontynuowanie związku zapoczątkowanego w drugiej części serii (nie można tego w żaden sposób zmienić ani nadrobić zaległości).

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Jack nie spotkasz automatycznie w trakcie rozgrywania nowej kampanii, tak więc o odnalezienie jej musisz się postarać we własnym zakresie - Mass Effect 3: Jack - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Jack nie spotkasz automatycznie w trakcie rozgrywania nowej kampanii, tak więc o odnalezienie jej musisz się postarać we własnym zakresie. W celu doprowadzenia do spotkania należy mianowicie przystąpić do pobocznego zadania Akademia Grissoma - Awaryjna ewakuacja. Jego opis przejścia znajdziesz w rozdziale Zadania poza Cytadelą w naszym poradniku.

W trakcie zaliczania wspomnianej misji na jaw wyjdzie fakt, że Jack jest jedną z trenerek przebywających w akademii adeptów. Tuż po zakończeniu bitwy z mechem i żołnierzami Cerberusa czeka Cię pierwsza rozmowa i warto rozpocząć ją od spontanicznego pocałunku, odpalając specjalną opcję zachowania (powyższy screen). Nie omieszkaj też skorzystać z okazji do odbycia dłuższej rozmowy z Jack jeszcze przed wybraniem się do atrium.

Druga okazja do wyrażenia swoich uczuć pojawi się już po ucieczce promem z akademii, albowiem w trakcie przelotu na Normandię będziesz mógł ponownie pocałować Jack (także i w tym przypadku wymagane jest odpalenie specjalnej opcji zachowania).

Uwaga! Jeżeli przegapisz odwiedziny w Akademii Grissoma to nie tylko nie wznowisz relacji z Jack, ale możesz również wpaść na nią w roli przeciwnika w jednym z końcowych zadań gry.

Po zakończeniu misji w akademii gra w żaden sposób nie podpowiada w jaki sposób można kontynuować relacje z Jack - Mass Effect 3: Jack - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po zakończeniu misji w akademii gra w żaden sposób nie podpowiada w jaki sposób można kontynuować relacje z Jack.

Musisz mianowicie powrócić na Cytadelę, wybrać się do Okręgowego Biura Widm i skorzystać z terminalu. Odszukaj pozycję o nazwie Autoryzacja dostępu do Cytadeli (powyższy screen) i kliknij na przycisku Autoryzuj. Pozwoli to Jack i innym nauczycielom z Akademii Grissoma otrzymać zakwaterowanie na Cytadeli.

Finał romansu z Jack

Szansa na ponowne spotkanie się w cztery oczy z Jack pojawi się dopiero po zakończeniu głównego zadania związanego z odparciem ataku sił Cerberusa na Cytadelę - Mass Effect 3: Jack - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Szansa na ponowne spotkanie się w cztery oczy z Jack pojawi się dopiero po zakończeniu głównego zadania związanego z odparciem ataku sił Cerberusa na Cytadelę. Przeczytaj treść otrzymanej wiadomości zatytułowanej Spotkamy się w barze? (jest to krok opcjonalny) i wybierz się do baru Czyściec.

Gra nie pokazuje na mapie dokładnej lokalizacji Jack, ale jej odnalezienie nie jest trudne, gdyż powinieneś ją zauważyć siedzącą niedaleko schodów prowadzących na parkiet (powyższy screen). Potwierdź w trakcie rozmowy chęć związania się z Jack.

Warto dodać, że Jack nie pojawia się osobiście w finale gry, choć po dotarciu do obozowiska w Londynie będziesz z nią mógł porozmawiać z użyciem terminalu komunikacyjnego.