Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Rannoch, Eskadry myśliwskie gethów - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia głównego questu Rannoch - Eskadry myśliwskie gethów. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak połączyć się z wirtualną rzeczywistością, jak pozbywać się zarażonego kodu, jak obejrzeć wszystkie nagrania i jak powrócić do prawdziwego świata.

Dotarcie do serwera gethów i przeniesienie się do wirtualnej rzeczywistości

Zleceniodawca questu: Legion/WI gethów [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Zadanie to otrzymasz automatycznie po zaliczeniu questu Priorytet: Pancernik gethów.

Uwaga! Wykonanie omawianego zadania pozwoli Ci na awansowanie do właściwej części głównego questu Priorytet: Rannoch. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż równolegle odblokowywany jest quest Rannoch: Admirał Koris, który pozwala na uzyskanie tego samego rezultatu. Jeżeli zaliczyłeś już wspomniany alternatywny quest i tym samym awansowałeś do dalszej części kampanii, to nie powinieneś mimo wszystko ignorować wyprawy mającej na celu zneutralizowanie eskadr myśliwskich. Przemawia za tym to, że jej ukończenie wiąże się ze zdobyciem między innymi punktów doświadczenia oraz cennych zasobów wojennych.

Otwórz mapę świata i wybierz się do Mgławicy Perseusza - Mass Effect 3: Rannoch, Eskadry myśliwskie gethów - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę świata i wybierz się do Mgławicy Perseusza. Po dotarciu do celu (system Tikkun) podleć do planety Rannoch.

Uwaga - Jeżeli na powierzchni planety znajdują się aktualnie inne interaktywne punkty, to upewnij się, że wybrałeś ten właściwy, czyli Serwer gethów (powyższy screen).

Jeszcze w trakcie lotu wysłuchaj planu Legionu W gethów, zakładającego połączenie się z konsensusem gethów, czyli przeniesienie się do swego rodzaju wirtualnej rzeczywistości. Po wylądowaniu na planecie obejrzyj scenkę ukazującą dotarcie do miejsca, w którym znajduje się interfejs pozwalający na "teleportację" do wirtualnego świata. Warto dodać, że w misji udział wyłącznie Shepard i w trakcie jej rozgrywania nie będzie mógł w żaden sposób zginąć.

Niszczenie zarażonego kodu

Wysłuchaj ogólnych założeń na temat Twojej misji oraz reguł rządzących pobytem w wirtualnej rzeczywistości (lokacja [Rannoch: Konsensus gethów], po czym przystąp do jej eksploracji, zauważając, że nowe elementy podłoża będą na bieżąco pojawiały się przed Tobą - Mass Effect 3: Rannoch, Eskadry myśliwskie gethów - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wysłuchaj ogólnych założeń na temat Twojej misji oraz reguł rządzących pobytem w wirtualnej rzeczywistości (lokacja [Rannoch: Konsensus gethów], po czym przystąp do jej eksploracji, zauważając, że nowe elementy podłoża będą na bieżąco pojawiały się przed Tobą.

Zatrzymaj się po dotarciu do miejsca, w którym zauważysz czerwone płytki i zostaniesz poinformowany o blokadzie spowodowanej przez zakażony kod. Użyj w rezultacie posiadanej broni do zniszczenia infekcji, czyli pomarańczowych bloczków. Warto w tym miejscu dodać, że posiadana broń dysponuje nielimitowaną "amunicją", potrzebując jedynie kilku chwil na ponowne naładowanie.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie