Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Próg Walhalli, Proteańskie dyski z danymi - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Próg Walhalli - Proteańskie dyski z danymi. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie podsłuchać rozmowę żołnierza Cytadeli oraz na jakiej planecie znajdują się napędy z proteańskimi danymi.

Zleceniodawca questu: Żołnierz [Cytadela: Dok D24]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy żołnierza przebywającego niedaleko włazu Normandii w lokacji [Cytadela: Dok D24] - Mass Effect 3: Próg Walhalli, Proteańskie dyski z danymi - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić poprzez podsłuchanie rozmowy żołnierza przebywającego niedaleko włazu Normandii w lokacji [Cytadela: Dok D24]. Z rozmowy dowiesz się, że osoba ta pragnie pozyskać z Progu Walhalli tytułowe dysku z danymi, które mogłyby pomóc przy budowie Tygla.

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Progu Walhalli - Mass Effect 3: Próg Walhalli, Proteańskie dyski z danymi - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Powróć na Normandię, otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Progu Walhalli. Po dotarciu do celu (system Raheel-Leyya) przeleć do sąsiedniego systemu Paz. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Gorvug (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób [Napędy z proteańskimi danymi]. Powróć z dyskami do lokacji [Cytadela: Dok D24] i przekaż je żołnierzowi.

Uwaga - Jeżeli artefakt zdobyłeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo odnalezionego artefaktu nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [15000 kredytów]
  2. Zasób wojenny [Korpus inżynieryjny Przymierza]