Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Mass Effect 3 ma do zaoferowania opis przejścia pobocznego questu N7 - Porwania Cerberusa. Niniejsza solucja podpowiada m.in. kiedy można zająć się sprawą porwań na planecie Benning, jak uratować cywilów, jak pozbyć się oddziałów Cerberusa i jaki loot można pozyskać.

Zleceniodawca questu: Specjalistka Traynor [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh.

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych] - Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

O szansie przystąpienia do tego zadania może poinformować Cię specjalistka Traynor po tym jak podejdziesz do niej na pokładzie [Normandia SR-2: Centrum Informacji Bojowych]. Od członkini Normandii dowiesz się, że dobrze byłoby zbadać sprawę rzekomych ataków na ludność cywilną zamieszkującą planetę Benning w wykonaniu sił Cerberusa.

W celu rozpoczęcia tej misji otwórz mapę galaktyki i zaplanuj podróż do Strumienia Arkturusa. Po dotarciu do celu (system Arkturus) przeleć do sąsiedniego systemu Euler. Tu podleć do planety Benning i zdecyduj się na wylądowanie na jej powierzchni.

Wysłuchaj komunikatu od admirała Hacketta, po czym przystąp do eksploracji lokacji [Benning: Porwania Cerberusa] - Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Wysłuchaj komunikatu od admirała Hacketta, po czym przystąp do eksploracji lokacji [Benning: Porwania Cerberusa]. Twój pierwszy cel to uratowanie cywili z górnych ulic miasta, tak więc udaj się w prawo (nie musisz się śpieszyć). Proponuję przechodzić przez kolejne budynki, gdyż pozostając na otwartej przestrzeni można stać się łatwym celem.

Po dotarciu do miejsca walk rozstaw drużynę za zasłonami i przystąp do ataków. Zapamiętaj sobie miejsce, w którym pojawią się pierwsi przeciwnicy, bo w tej samej okolicy będą też pojawiały się posiłki. Nie zapomnij też o szybkim zniszczeniu wieżyczki i błyskawicznym eliminowaniu wrogich inżynierów, tak by nie mogli rozstawiać kolejnych wieżyczek. Musisz walczyć do momentu pokonania sił Cerberusa w tej okolicy [225 PD].

Uzupełnij zapasy amunicji (nieopodal znajduje się co najmniej jeden składzik broni) i ruszaj w stronę drugiej oznaczonej przez grę grupy cywili - Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Uzupełnij zapasy amunicji (nieopodal znajduje się co najmniej jeden składzik broni) i ruszaj w stronę drugiej oznaczonej przez grę grupy cywili. W miejscu, w którym ukrywają się cywile spotkasz tylko kilku wrogów, tak więc nie musisz się specjalnie stresować. Po wygranej bitwie podejdź do jednego z cywili i poinformuj go o możliwości ucieczki do promu [75 PD].

Gra zainicjuje teraz główną część tej bitwy, tak więc koniecznie powybieraj dobre zasłony dla drużyny - Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Gra zainicjuje teraz główną część tej bitwy, tak więc koniecznie powybieraj dobre zasłony dla drużyny. Postaraj się żeby jej członkowie monitorowali główny plac, choć musisz też być gotowy do likwidowania wrogów, którzy będą nadciągali od strony zabezpieczonych wcześniej górnych ulic. Ważne jest to żeby nie dać się im zaskoczyć, bo w przeciwnym wypadku można łatwo zginąć. Podobnie jak wcześniej, namierzaj w pierwszej kolejności inżynierów, nie pozwalając im na rozstawianie wieżyczek. Walcz do momentu wyeliminowania wszystkich sił wroga [375 PD].

Dopiero teraz wykorzystaj wolną chwilę do dokładnie zbadania całej mapy - Mass Effect 3: N7 - Porwania Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Dopiero teraz wykorzystaj wolną chwilę do dokładnie zbadania całej mapy. Najważniejsze znalezisko to nieśmiertelnik odnaleziony na ziemi w miejscu stoczenia pierwszej bitwy (górne ulice), bo jest on powiązany z pobocznym questem Benning: Dowody.

Oprócz tego możesz odnaleźć fragment pancerza [Hełm kondensatorowy], dwa palmtopy, części zamienne [2500 kredytów] [2500 kredytów] [2500 kredytów] [2500 kredytów], dwie stacje medyczne [50 PD] oraz konsolę komputerową. Po załatwieniu wszystkich spraw powróć na prom, a już po powrocie na Normandię wysłuchaj kończącą ten quest rozmowę z admirałem Hackettem.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [10000 kredytów]