Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Odwet na Cerberusie - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Cytadela - Odwet na Cerberusie. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie można podsłuchać rozmowę mieszkańców Cytadeli i jak zachować się podczas spotkania z kapitanem Sommersem.

Zleceniodawca questu: Kłótliwi obywatele [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić odnajdując bojowo nastawionego cywila i niechętnego cywila niedaleko posterunku SOC w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium] - Mass Effect 3: Cytadela - Odwet na Cerberusie - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić odnajdując bojowo nastawionego cywila i niechętnego cywila niedaleko posterunku SOC w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium].

Wysłuchaj wstępnej części rozmowy, dowiadując się o chęci zemszczenia się na przetrzymywanym w więzieniu zdrajcy (podobnych rozmów możesz też wysłuchać w innych częściach Prezydium, ale nie aktywują one tego questu). Próba dołączenia do rozmowy zaowocuje wysłuchaniem komunikatu od kapitana Aarona Sommersa, sugerującego, że ma on zamiar zamordować więźnia.

Zejdź po schodach na niższy poziom, wejdź do posterunku SOC i odszukaj kapitana Aarona Sommersa z zamiarem zainicjowania z nim rozmowy - Mass Effect 3: Cytadela - Odwet na Cerberusie - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Zejdź po schodach na niższy poziom, wejdź do posterunku SOC i odszukaj kapitana Aarona Sommersa z zamiarem zainicjowania z nim rozmowy. W trakcie tego spotkania potwierdzi się informacja, że cywile planują zamordować funkcjonariusza SOC, który pomógł oddziałom Cerberusa, a teraz chce iść na ugodę poprzez złożenie zeznań. Możesz się tu zachować na cztery zasadnicze sposoby:

  1. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu punktów prawości, to możesz nakazać Sommersowi by opuścił to miejsce (prawa górna opcja dialogowa) lub przemówić mu do rozsądku (specjalna lewa górna opcja dialogowa).
  2. Jeżeli z kolei zależy Ci na zdobyciu punktów egoizmu, to możesz udać, że nic nie słyszałeś (prawa dolna opcja dialogowa) lub zażądać od funkcjonariusza wydania więźnia (specjalna lewa dolna opcja dialogowa).

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [210 PD]
  2. [5000 kredytów]