Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Szyfry Cerberusa - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Szyfry Cerberusa. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie można znaleźć terminal z kodami Cerberusa oraz gdzie odnajduje się funkcjonariusza Dellka na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Ontarom: Centrum komunikacyjne] lub funkcjonariusz Dellk [Cytadela: Ambasady na Cytadeli]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu N7: Centrala komunikacyjna lub podczas jednej z wizyt na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Cytadela #2.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Szyfry Cerberusa - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją atakowanego centrum łączności w lokacji [Ontarom: Centrum komunikacyjne] w ramach pobocznego questu N7: Centrala komunikacyjna. Po wygraniu pierwszej bitwy i jeszcze przed dotarciem do pierwszej konsoli rozejrzyj się na placu na lewo od miejsca startu za terminalem z kodami Cerberusa (powyższy screen). Uwaga - Do centrum komunikacyjnego nie można powrócić w dalszej części gry.

Zostało jeszcze 45% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie