Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Interfejsy wzmacniaczy biotycznych - solucja Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Interfejsy wzmacniaczy biotycznych. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie można znaleźć terminal ze schematem wzmacniacza oraz gdzie można spotkać się z badaczką asari na Cytadeli.

Zleceniodawca questu: brak [Akademia Grissoma] lub badaczka asari [Cytadela: Szpital Huerty]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się podczas zaliczania pobocznego questu Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja lub podczas wizyty na Cytadeli po zakończeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Mass Effect 3: Cytadela, Interfejsy wzmacniaczy biotycznych - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zajęcie się eksploracją lokacji [Akademia Grissoma] w ramach pobocznego questu Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja. Niedługo po spotkaniu się z adeptką Octavią powinieneś mianowicie natrafić na terminal ze schematem wzmacniacza biotycznego (powyższy screen). Wejdź z nim w interakcję, co doprowadzi do uaktywnienia omawianego questu.

Uwaga - Do Akademii Grissoma nie można powrócić w dalszej części gry.

Drugi sposób to podsłuchanie w trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli rozmowy prowadzonej przez badaczkę asari w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] - Mass Effect 3: Cytadela, Interfejsy wzmacniaczy biotycznych - solucja - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Drugi sposób to podsłuchanie w trakcie jednej z powtórnych wizyt na Cytadeli rozmowy prowadzonej przez badaczkę asari w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Rozmowa ta będzie dotyczyła właśnie chęci pozyskania interfejsów wzmacniaczy biotycznych z Akademii Grissoma. Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz przekazać badaczce pozyskany schemat.

Uwaga - Jeżeli przegapiłeś moment odnalezienia terminalu ze schematem podczas zaliczania pobocznego questu Akademia Grissoma: Awaryjna ewakuacja, to możesz udać się do Okręgowego Biura Zamówień Widm znajdującego się w lokacji [Cytadela: Ambasady na Cytadeli] i zakupić schemat za kredyty.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [30 PD]
  2. [1000 kredytów]
  3. Zasób wojenny [Korpus Obrony Cytadeli]