Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Kaidan Alenko - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Kaidan Alenko. W naszej solucji informujemy o tym gdzie znajduje się szpital, kiedy warto odwiedzać Kaidana i jak odblokować ponownie Kaidana jako członka drużyny.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda! Jeżeli w przygodach towarzyszyła Ci Ashley Williams to zapoznaj się z opisem questu Cytadela: Ashley Williams.

Zleceniodawca questu: Komandor Bailey [Cytadela: Dok D24]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się w trakcie pierwszej wizyty na Cytadeli, czyli po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Mars.

Pierwszą wizytę ciężko rannemu Kaidanowi możesz złożyć tuż po przybyciu na Cytadelę, a konkretnie po zakończeniu rozmowy z Komandorem Bailey - Mass Effect 3: Cytadela - Kaidan Alenko - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pierwszą wizytę ciężko rannemu Kaidanowi możesz złożyć tuż po przybyciu na Cytadelę, a konkretnie po zakończeniu rozmowy z Komandorem Bailey. Udaj się do windy i potwierdź chęć wybrania się do lokacji [Cytadela: Szpital Huerty]. Po dotarciu na miejsce możesz od razu udać się do sal chorych (sala Kaidana to pierwsza po prawej stronie) lub najpierw porozmawiać na temat jego stanu zdrowia z doktor Chakwas i doktor Michel. Możliwe jest też zakupienie prezentu dla Kaidana w znajdującym się w klinice Sklepie Sirta (punkty prawości). Same odwiedziny nie wyróżniają się niczym szczególnym.

Po zaliczeniu misji Priorytet: Palaven powinieneś otrzymać wiadomość tekstową od Kaidana, z której dowiesz się, że Udina chce przyznać mu status Widma - Mass Effect 3: Cytadela - Kaidan Alenko - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Po zaliczeniu misji Priorytet: Palaven powinieneś otrzymać wiadomość tekstową od Kaidana, z której dowiesz się, że Udina chce przyznać mu status Widma. Zgodnie z prośbą Kaidana warto odwiedzić go ponownie w klinice w lokacji [Cytadela: Szpital Huerty], tak by udzielić mu rady i jednocześnie dowiedzieć się jak szybko powraca do zdrowia.

Nową wiadomość od Kaidana (Status Widma potwierdzony) powinieneś otrzymać po wykonaniu jakiegoś kolejnego zadania - Mass Effect 3: Cytadela - Kaidan Alenko - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Nową wiadomość od Kaidana (Status Widma potwierdzony) powinieneś otrzymać po wykonaniu jakiegoś kolejnego zadania. Podobnie jak wcześniej, warto wybrać się do lokacji [Cytadela: Szpital Huerty] z zamiarem pogratulowania Kaidanowi otrzymania statusu Widma. W trakcie rozmowy zostanie również poruszony temat powrotu Kaidana na pokład Normandii, ale nie dojdzie do tego już teraz.

Finał rekonwalescencji Kaidana to spotkanie z nim w końcówce głównego questu Priorytet: Cytadela #2 - Mass Effect 3: Cytadela - Kaidan Alenko - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Finał rekonwalescencji Kaidana to spotkanie z nim w końcówce głównego questu Priorytet: Cytadela #2. Zakładając, że nie zdecydowałeś się na opcję zastrzelenia Kaidana wpadniesz na niego przy próbie powrotu na pokład Normandii. Gra pozwoli Ci w tym momencie zadecydować czy chcesz pozwolić mu na dołączenie do oddziału admirała Hacketta czy też (lepszy wariant) chcesz zachęcić go do powrotu do drużyny Sheparda.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Nowy członek drużyny (ponowne przyłączenie): Kaidan Alenko