Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Informacje wstępne - romanse, mężczyzna Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się lista osób do nawiązania romansu w przypadku grania Shepardem - mężczyzną. Oprócz zaprezentowania kandydatów i kandydatek informujemy o ewentualnych dodatkowych wymaganiach i ograniczeniach powiązanych z każdym z romansów.

Grając jako mężczyzna możesz wybierać pomiędzy następującymi kandydatami do nawiązania romansu - Mass Effect 3: Informacje wstępne - romanse, mężczyzna - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Grając jako mężczyzna możesz wybierać pomiędzy następującymi kandydatami do nawiązania romansu:

  1. Ashley Williams (tylko jeśli nadal żyje i jeśli nie zginie w trakcie rozgrywania nowej kampanii; to czy romansowało się z nią w pierwszej części serii nie odgrywa żadnej roli)
  2. Diana Allers (tylko jeśli zaprosi się ją na pokład Normandii)
  3. Jack (tylko jeśli nadal żyje; wymagane jest rozpoczęcie z nią romansu w drugiej części serii)
  4. Kaidan Alenko (tylko jeśli nadal żyje i jeśli nie zginie w trakcie rozgrywania nowej kampanii; związek homoseksualny)
  5. Kelly Chambers (tylko jeśli nadal żyje i jeśli nie zginie w trakcie rozgrywania nowej kampanii; wymagane jest rozpoczęcie z nią romansu w drugiej części serii)
  6. Liara T'Soni (tylko jeśli nadal żyje; to czy romansowało się z nią w pierwszej części serii nie odgrywa żadnej roli)
  7. Miranda Lawson (tylko jeśli nadal żyje i jeśli nie zginie w trakcie rozgrywania nowej kampanii; wymagane jest rozpoczęcie z nią romansu w drugiej części serii)
  8. Steven Cortez (związek homoseksualny)
  9. Tali'Zorah (tylko jeśli nadal żyje i jeśli nie zginie w trakcie rozgrywania nowej kampanii; wymagane jest rozpoczęcie z nią romansu w drugiej części serii)

Po bardziej szczegółowe informacji o każdej z wymienionych postaci zapraszam do dalszej części tego rozdziału.

Na stronie Niedokończone romanse informujemy również o romansach Sheparda-mężczyzny rozpoczętych w Mass Effect 2, które niestety nie są kontynuowane w Mass Effect 3.