Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela - Diana Allers - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajdziesz opis przejścia pobocznego zadania Cytadela - Diana Allers. W naszej solucji informujemy o tym gdzie przebywa Diana i co można zyskać na przeprowadzaniu z nią wywiadów.

Uwaga! Quest ten nie pojawia się w dzienniku Sheparda!

Zleceniodawca questu: Diana Allers [Cytadela: Dok D24]

Sposób odblokowania questu: Szansa na wykonanie tego zadania pojawi się w trakcie pierwszej wizyty na Cytadeli, czyli po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Mars.

Diana Allers jest reporterką wojenną i możesz ją spotkać w poczekalni dla pasażerów lokacji [Cytadela: Dok D24] - Mass Effect 3: Cytadela - Diana Allers - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Diana Allers jest reporterką wojenną i możesz ją spotkać w poczekalni dla pasażerów lokacji [Cytadela: Dok D24]. Kobieta w trakcie rozmowy poprosi Cię o zapewnienie jej miejsca na Normandii, tak by mogła z jej pokładu zdawać relacje. Dianie możesz oczywiście odmówić, ale jeżeli wyrazisz zgodę pozyskasz nowy zasób wojenny [Diana Allers].

Dobrze jest co pewien czas powracać do Diany przebywającej na pokładzie [Normandia SR-2: Maszynownia] z zamiarem sprawdzenia czy nie chce przeprowadzić z Shepardem wywiadu (do pierwszej dłuższej rozmowy powinno dojść po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Tuchanka) - Mass Effect 3: Cytadela - Diana Allers - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Dobrze jest co pewien czas powracać do Diany przebywającej na pokładzie [Normandia SR-2: Maszynownia] z zamiarem sprawdzenia czy nie chce przeprowadzić z Shepardem wywiadu (do pierwszej dłuższej rozmowy powinno dojść po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Tuchanka). Jeżeli uda Ci się właściwie poprowadzić dany wywiad (m.in. korzystanie ze specjalnych opcji dialogowych), to będziesz mógł pozyskać dodatkowe zasoby wojenne.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. Nowy członek Normandii: Diana Allers
  2. Zasób wojenny [Diana Allers]