Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Samantha Traynor - romanse, kobieta Mass Effect 3 poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera wszystkie główne kroki, dzięki którym pomyślnie doprowadzisz do finału romansu z Samanthą Traynor grając jako Shepard-kobieta w grze Mass Effect 3. Nasze porady zagwarantują ci to, że w trakcie rozwijania znajomości nie popełnisz błędów, które mogłyby uniemożliwić dalszy romans z Samanthą.

Samantha Traynor - wstępne wymagania i uwagi na temat romansu

1 - Mass Effect 3: Samantha Traynor - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry
  1. Związek z Samanthą Traynor ma charakter homoseksualny. Zadbaj o dokładne wykonanie wszystkich kroków prowadzących do właściwego spotkania w kajucie kapitańskiej (nie tego kończącego się grą w szachy), bo w przeciwnym wypadku wejście w pełnoprawny związek ze specjalistką okaże się niemożliwe.

Rozpoczęcie i przebieg znajomości / romansu

Do pierwszej rozmowy ze specjalistką Samanthą Traynor dojdzie po tym jak znajdziesz się na pokładzie Normandii już po odbyciu spotkania z członkami Rady Przymierza przebywającymi na Cytadeli - Mass Effect 3: Samantha Traynor - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do pierwszej rozmowy ze specjalistką Samanthą Traynor dojdzie po tym jak znajdziesz się na pokładzie Normandii już po odbyciu spotkania z członkami Rady Przymierza przebywającymi na Cytadeli. Mowa tu o głównym queście Priorytet: Cytadela.

Co ciekawe, już w trakcie wstępnej wymiany zdań na jaw wyjdzie fakt, że Traynor preferuje płeć piękną. Proponuję od razu porozmawiać z nią przy jej stanowisku znajdującym się przy mapie galaktyki, wyczerpując nie tylko główne, ale i wszystkie opcjonalne tematy.

Warto też ponawiać próby odbywania rozmów z Traynor w dalszej części kampanii i oprócz spraw związanych ze zlecanymi misjami pobocznymi będą to także bardziej osobiste rzeczy.

Finał romansu z Samanthą

Do finału budowania relacji z Samanthą powinno dojść jakiś czas po zakończeniu głównej misji z odparcia ataku Cerberusa na Cytadelę, a mianowicie po otrzymaniu wiadomości od niej zatytułowanej Nocne zabawy - Mass Effect 3: Samantha Traynor - romanse, kobieta - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Do finału budowania relacji z Samanthą powinno dojść jakiś czas po zakończeniu głównej misji z odparcia ataku Cerberusa na Cytadelę, a mianowicie po otrzymaniu wiadomości od niej zatytułowanej Nocne zabawy?.

Zgodnie z sugestią Traynor wybierz się do kajuty kapitańskiej i zaproś ją do siebie. W trakcie spotkania zezwól Traynor na to żeby skorzystała z prysznica i po ciekawej wymianie zdań zdecyduj się na to żeby do niej dołączyć, na dobre finalizując "podchody" mające na celu zwrócenie na siebie jej uwagi.

Uwaga! Jeżeli temat skorzystania z prysznica w ogóle nie pojawił się i Samantha zaproponowała dla odmiany przyjacielską grę w szachy, to jest to znak, że nie rozwinąłeś w prawidłowy sposób relacji ze specjalistką lub jesteś już z kimś innym związany i tym samym nie możecie stać się parą.

Pomimo tego, że związałeś już z Samanthą warto dbać o dalsze budowanie z nią pozytywnych relacji. Polecam w szczególności zainteresować się rozmową na temat wymarzonego domu Taylor, wyrażając chęć wspólnego zrealizowania tego marzenia.