Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Mass Effect 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mass Effect 3: Cytadela, Barla Von - solucja, opis przejścia Mass Effect 3 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Mass Effect 3 znajduje się opis przejścia mniejszego pobocznego zadania Cytadela - Barla Von. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie przebywa Barla Von na Cytadeli oraz gdzie odnaleźć najemników - oddział Handlarza Cieni.

Zleceniodawca questu: Barla Von [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium]

Sposób odblokowania questu: Szansa na rozpoczęcie tego zadania pojawi się po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Palaven.

Barla Von pracuje w banku w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium], ale początkowo nie będzie chciał w ogóle z Tobą rozmawiać - Mass Effect 3: Cytadela, Barla Von - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Barla Von pracuje w banku w lokacji [Cytadela: Przestrzeń publiczna Prezydium], ale początkowo nie będzie chciał w ogóle z Tobą rozmawiać. Jedyny sposób na zmianę jego nastawienia to Sheparda, to spotkanie się z Liarą T'Soni przebywającą w pobliskiej kawiarni Apollo. Na koniec spotkania Liara powinna zasugerować żeby spotkać się z volusem w sprawie zrekrutowania najemników.

Dopiero teraz powróć do Vona i przystąp do rozmowy, dowiadując się o najemnikach, którzy mogą dołączyć do gromadzonej armii o ile najpierw zdołasz ich uratować z terenu kontrolowanego przez Żniwiarzy - Mass Effect 3: Cytadela, Barla Von - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Dopiero teraz powróć do Vona i przystąp do rozmowy, dowiadując się o najemnikach, którzy mogą dołączyć do gromadzonej armii o ile najpierw zdołasz ich uratować z terenu kontrolowanego przez Żniwiarzy. Możesz już opuścić Cytadelę i powrócić na pokład Normandii.

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Strefy DMZ Krogan (staje się ona dostępna po zaliczeniu głównego questu Priorytet: SurKesh) - Mass Effect 3: Cytadela, Barla Von - solucja, opis przejścia - Mass Effect 3 - poradnik do gry

Otwórz mapę galaktyki i wybierz się do Strefy DMZ Krogan (staje się ona dostępna po zaliczeniu głównego questu Priorytet: Sur'Kesh). Po dotarciu do celu (system Aralakh) przeleć do sąsiedniego systemu Dranek. Przystąp tu do skanowania okolicy (prawy przycisk myszy), ale musisz się pilnować, bo możesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Żniwiarzy. Konkretnie musisz zainteresować się planetą Rothla (powyższy screen).

Podleć do oznaczonej przez grę planety i przystąp do jej dokładniejszego skanowania (przytrzymywanie prawego przycisku myszy). Musisz odnaleźć biały punkt i wysłać sondę (lewy przycisk myszy), zdobywając w ten sposób poszukiwany zasób wojenny [Oddział Handlarza Cieni do mokrej roboty]. Pozostało Ci już tylko powrócić do zleceniodawcy questu celem zdania mu raportu.

Uwaga - Jeżeli najemników zrekrutowałeś jeszcze przed rozpoczęciem tego questu, to będziesz go mógł od razu zaliczyć po tym jak zostanie odblokowany, bo zdobytych zasobów nie można w żaden sposób stracić.

Nagrody za ukończenie questu:

  1. [120 PD]
  2. Zasób wojenny [Oddział Handlarza Cieni do mokrej roboty]