Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie znaleźć gadający miecz Modwyr w Pillars of Eternity 2? Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia Pillars of Eternity 2 Deadfire możesz odnaleźć gadający miecz Modwyr. To jedna z najbardziej unikalnych broni możliwych do pozyskania w tej grze. Miecz ten jest przedmiotem przypisanym, a więc można go dlaej rozwijać i ulepszać. Na stronie znajdziesz informacje gdzie odnaleźć gadający miecz Modwyr i jakie są jego startowe statystyki.

Miejsce odnalezienia gadającego miecza Modwyr

Zdobyciem gadającego miecza możesz zająć się na stosunkowo wczesnym stadium kampanii w PoE 2 Deadfire, a konkretnie podczas pierwszej wizyty w Mieście Neketaka - Gdzie znaleźć gadający miecz Modwyr w Pillars of Eternity 2? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Zdobyciem gadającego miecza możesz zająć się na stosunkowo wczesnym stadium kampanii w PoE 2 Deadfire, a konkretnie podczas pierwszej wizyty w Mieście Neketaka. Musisz mianowicie dotrzeć do Ruin Starego Miasta (Old City Ruins) zlokalizowanych pod Gardzielą (The Gullet), czyli jedną z głównych dzielnic miasta. Do ruin możesz dotrzeć na kilka sposobów:

  1. Trudniej jest tam dotrzeć od strony Zaplecza (Delver's Row), czyli siedziby czarnorynkowych handlarzy. Musiałbyś dostatecznie awansować w pobocznym zadaniu Pieśń Okaryny (The Cornett's Call), w ramach którego główny bohater spotyka się w Gardzieli z Dereo Chudym i wykrada dla niego artefakt. Musiałbyś zejść do Trzewi znajdujących się pod Zapleczem i przejść przez nie żeby dotrzeć do wejścia do Ruin Starego Miasta.
  2. Łatwiej jest tam dotrzeć od strony Punktu widokowego Starego Miasta. Do lokacji tej najprościej jest dostać się windą podróżującą od strony Gardzieli (pokazuje ją powyższy obrazek) i możesz tego dokonać w ramach rozwiązywania questu Wszyscy na pokład. Po dotarciu do punktu widokowego wystarczy odnaleźć w tej lokacji przejście prowadzące do Ruin Starego Miasta.
Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz docelowo znaleźć się w Ruinach Starego Miasta - Gdzie znaleźć gadający miecz Modwyr w Pillars of Eternity 2? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Niezależnie od wybranego wariantu zachowania musisz docelowo znaleźć się w Ruinach Starego Miasta. Zbadaj zaznaczoną na powyższym obrazku ich północno-wschodnią część. Znajduje się tam Stara kryjówka (Old Hideout).

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie