Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia w Pillars of Eternity 2 Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Awansowanie na wyższe poziomy oraz rozwijanie bohaterów to nieodłączny i jeden z podstawowych elementów rozgrywki w Pillars of Eternity 2 Deadfire. Niniejsza strona opisuje jak to wygląda u postaci jednoklasowych oraz wieloklasowych.

Zaznaczony fragment przedstawia aktualną liczbę punktów doświadczenia oraz liczbę wymaganą do awansu na kolejny poziom. - Awansowanie na wyższe poziomy doświadczenia w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Zaznaczony fragment przedstawia aktualną liczbę punktów doświadczenia oraz liczbę wymaganą do awansu na kolejny poziom.

Aby zdobyć kolejny poziom należy zebrać odpowiednią liczbę punktów doświadczenia - każdy kolejny poziom wymaga zdobycia większej liczby punktów. Aktualny stan doświadczenia postaci oraz wymaganą liczbę punktów doświadczenia do awansu odnajdziesz w karcie postaci (jej ikona znajduje się na dole ekranu albo możesz ją uruchomić przyciskiem "C").

Zdobywanie doświadczenia w grze odbywa się na trzy sposoby:

  1. Wykonywanie zadań - pomyślne ukończenie misji zapewnia sporą dawkę doświadczenia.
  2. Odkrywanie lokacji - za każde odkrycie nowego miejsca otrzymujesz doświadczenie, niezależnie czy są to wielkie wykopaliska czy mała chatka.
  3. Wpis do bestiariusza - warto pamiętać, że w Pillars of Eternity 2 Deadfire nie otrzymujesz doświadczenia za zabijanie potworów, ale za dodanie wpisu do bestiariusza na temat pokonanej bestii. W zależności od rodzaju przeciwnika, odbywa się to po zabiciu pojedynczego potwora albo kilku tego samego typu.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie FAQ - "Jak łatwo zdobywać punkty doświadczenia (XP)?".

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie