Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyspa Ori o Koiki - zadania poboczne w Pillars of Eternity II Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Na stronie znajdują się opisy przejścia pobocznych zadań gry Pillars of Eternity 2: Deadfire, które możesz rozpocząć podczas pobytu na wyspie Ori o Koiki. Warto zająć się zaliczeniem tych questów, bo możesz zdobyć dzięki temu sporo doświadczenia, różnorakie nagrody oraz poprawić swoje relacje z frakcją Huana (możesz z kolei stać się śmiertelnym wrogiem dla łowców niewolników).

Barbarzyński sojusz

Jak odblokować: Rozmowa z przywódczynią Ruasare w sali tronowej (M38,7).

Do spotkania z Ruasare możesz doprowadzić np - Wyspa Ori o Koiki - zadania poboczne w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Do spotkania z Ruasare możesz doprowadzić np. w ramach zaliczania questów Owocny sojusz (M25), Chytra propozycja (M36) i Na ostrzu włóczni (M37). Przywódczyni plemienia Wahiki pragnie powstrzymania dalszej działalności łowców niewolników oraz uratowania przetrzymywanych przez nich osób. Musisz w związku z tym odwiedzić Wyspę Picera. Możliwe do wykonania czynności zawarliśmy na stronie z opisem questu Chytra propozycja oraz na stronie z mapą M37. Oto krótkie przypomnienie:

  1. Na czele frakcji łowców niewolników stoi Mistrz Kua i odnajdziesz go w jego biurze wewnątrz fortu (M37,13). Zainicjowanie pojedynku z nim zmusi Cię też do pozbycia się łowców niewolników oraz ogrów przebywających w okolicy. Po wygranej bitwie zbadaj zwłoki Mistrza Kuy i zabierz ze sobą jego głowę w formie trofeum.
  2. Niewolnicy przetrzymywani są w lochach, do których najlepiej jest dotrzeć przez jaskinię morską (M37,3). Są oni w celi Wahaki (M37,14) i w celi z niewolnikami (M37,17). Cele możesz otwierać polegając na Mechanice lub używając klucza odebranego potężnemu Nadzorcy Gromowi z sali tortur (M37,16). Uwolniane osoby najlepiej odsyłać przez jaskinię na plażę. W przypadku więzionych Wahaki Bauha zapragnie zemsty na łowcach niewolników. Możesz jej na to pozwolić, a nawet dołączyć do niej (ryzyko utraty niektórych tubylców), lub użyć Zastraszenia 10 lub Przetrwania 8 żeby nakłonić Bauhę do zmiany zdania i ucieczki z fortu.

Po zamordowaniu Mistrza Kuy i uwolnieniu jeńców powróć do przywódczyni Ruasare. Oprócz podziękowań otrzymasz obietnicę sprzymierzenia się jej plemienia z królową Onekazą.