Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity 2: Jak otworzyć drzwi w zadaniu Cienie Neketaki? Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Podczas wykonywania zadania Cienie Neketaki (The Shadow Under Neketaka) trafisz do Gildii Zaklinaczy Fal na Tarasie Periki (M15) - misje otrzymasz od Królowej Onekazy II, ale stanie się to dopiero, gdy zakończysz zadanie Odległe światło (A Distant Light), wiążące się z wizytą na wyspie Hasongo. Odległe światło to jedna z głównych misji Pillars of Eternity 2 Deadfire.

W ramach misji Cienie Neketaki trafisz do Ruin Gildii - jest to niewielka lokacja, w której zdobędziesz Kij Łowcy Głębin (Rod of the Deep Hunter) - Pillars of Eternity 2: Jak otworzyć drzwi w zadaniu Cienie Neketaki? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

W ramach misji Cienie Neketaki trafisz do Ruin Gildii - jest to niewielka lokacja, w której zdobędziesz Kij Łowcy Głębin (Rod of the Deep Hunter). Jest to laska, która posłuży do otwarcia wspomnianych w tytule drzwi. Zdobycie laski jest bardzo łatwe - wystarczy pokonać i przeszukać przeciwników znajdujących się w lokacji.

Problemem może okazać się rozwiązanie zagadki widocznej na powyższym obrazku. Na tarczy ujrzysz cztery symbole:

  1. [1] - Księżyc
  2. [2] - Ngati
  3. [3] - Ręce
  4. [4] - Deszcz

Za pomocą opcji tekstowych możesz przesuwać tarczę oraz naciskać symbole. Przy wybraniu opcji naciśnięcia, zostanie to wykonane na symbolu znajdującym się na górze. Aby otworzyć drzwi należy wciskać symbole w następującej kolejności: Ngati, Księżyc, Deszcz, Księżyc, Ręce. Dzięki temu przejście zostanie odblokowane, a ty będziesz mógł się dostać do kolejnej części lokacji.

Uwaga - Kij Łowcy Głębin to ciekawa broń dla maga, więc nie zapomnij, że po otwarciu drzwi przedmiot trafi do twojego ekwipunku. Dwuręczna laska zadaje 22-36 obrażeń oraz posiada efekty dodatkowe: +30% do obrażeń, +8 do celności, +2 do penetracji, -1 do odbicia i +5% czasu odzyskiwania gotowości na 45 sekund przy trafieniu.