Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zew kuriera, zadanie Mai | Solucja Pillars of Eternity II Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje zadanie Zew kuriera (The Courier's Calling) w Pillars of Eternity 2 Deadfire. Jest to osobisty quest Mai, który powinieneś otrzymać niedługo po dołączeniu jej do drużyny. Misje wykonuje się dość szybko, a oprócz tego jest niewymagająca, więc warto ją ukończyć, aby poprawić relacje z Maią i zdobyć nagrodę w postaci unikalnego arkebuza.

Głównym celem misji jest dostarczenie listów do dwóch osób - na Tikawarze (M27) i w Przystani w Port Maje (M3). Nie ma znaczenia, gdzie udasz się najpierw - niezależnie od wyboru zadanie przebiegnie w ten sam sposób.

Dostarcz pismo do Haramy

Harama znajduje się na Tikawarze (M27) w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku - Zew kuriera, zadanie Mai | Solucja Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Harama znajduje się na Tikawarze (M27) w miejscu zaznaczonym na powyższym obrazku. Po zbliżeniu się do miejsca będziesz świadkiem kłótni grupy ludzi z Haramą. Szybko zostaniesz włączony do konfliktu, który możesz rozwiązać na dwa sposoby:

  1. Zaatakować grupę ludzi - są to dość wymagający przeciwnicy, ale w walce pomoże ci Harama.
  2. Rozwiązać konflikt pokojowo - w tym przypadku musisz wybrać jedną z unikalnych opcji dialogowych: Aumauanie przybrzeżni / Wnikliwość 3 / Zastraszanie 4 / Aumauanie wyspiarscy + Archipelag Martwego Ognia. Jeśli zamiast unikalnej opcji wybierzesz "zwykły" dialog, to doprowadzisz do walki.

Niezależnie od sposobu rozwiązania konfliktu, Harama przyjmie list, a ty możesz kontynuować zadanie.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie