Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity 2: Karta postaci - parametry, umiejętności, efekty Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

W swojej karcie postaci w Pillars of Eternity 2 znajdziesz najważniejsze informacje o bohaterze, jego statystykach, umiejętnościach jak i wielu innych modyfikatorach, które objaśniamy poniżej:

1 - Pillars of Eternity 2: Karta postaci - parametry, umiejętności, efekty - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

1. Podstawowe parametry. Znajdziesz tu informację, ile punktów życia ma dana postać, jak wiele zadaje obrażeń, jaka jest jej celność i ile wynosi wskaźnik penetracji pancerza.

2. Wskaźnik obrony. Znajdziesz tutaj dokładne podsumowanie wskaźnika obrony swojej postaci. Na ile odporna jest na poszczególne typy obrażeń, jak wiele obrażeń odbije itp.

3. Podstawowe informacje. Na górze karty znajdziesz informacje o klasie swojej postaci, rasie, przeszłości i poziomie doświadczenia.

4. Wygląd/AI. Po naciśnięciu na ikonki, możesz zmienić wygląd postaci, lub dokładnie wybrać opcje AI. Możesz np. wybrać, by niekontrolowana przez ciebie preferowała agresywne ataki i używała umiejętności bojowych.

5. Atrybuty. Znajdziesz tutaj informacje o atrybutach postaci.

6. Umiejętności. Znajdziesz tutaj spis wszystkich umiejętności w grze i wyszczególnienie, które z nich opanowała wybrana postać. Obok umiejętności przeczytasz bonusy, za odblokowanie danych poziomów specjalizacji.

 

7 - Pillars of Eternity 2: Karta postaci - parametry, umiejętności, efekty - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

7. Aktywne efekty - przeczytasz tutaj jakim aktywnym efektom podlega obecnie postać.

8. Umiejętności - znajdziesz tutaj spis wszystkich umiejętności, które opanowała twoja postać. Znajdziesz tutaj informacje o opanowanych specjalizacjach w używaniu broni.

9. Inne postacie -wystarczy, że naciśniesz na ikonkę, a przeskoczysz na inne postacie, które obecnie są w twojej drużynie.