Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity 2: Żyły Eory - solucja, opis przejścia Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis przejścia głównego zadania Żyły Eory w grze Pillars of Eternity 2: Deadfire. Quest ten automatycznie ropoczyna się po odnalezieniu kolumny lśniącej adry w ruinach pod Engwitańskimi wykopaliskami na wyspie Maje oraz zaliczeniu powiązanej z tym odkryciem sceny paragrafowej (końcowa część questu Ścigając boga). W ramach opisywanej misji musisz uzyskać pomoc w odnalezieniu podobnych kolumn i wiąże się to z koniecznością złożenia wizyty na wyspie Neketaka.

Musisz opuścić wyspę Maje i oznacza to konieczność zaliczenia do samego końca innego głównego questu Los rozbitka - Pillars of Eternity 2: Żyły Eory - solucja, opis przejścia - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Musisz opuścić wyspę Maje i oznacza to konieczność zaliczenia do samego końca innego głównego questu Los rozbitka. Jeszcze w trakcie rozgrywania wspomnianej misji od gubernatora Clario dowiesz się o konieczności odwiedzenia Neketaki. Tą samą wiedzą podzieli się z drużyną Iwakha.

Po tym jak naprawiony zostanie statek drużyny (i po opcjonalnym uzupełnieniu zapasów) możesz rozpocząć żeglugę na północ w stronę wyspy Neketaka. Niedługo po odpłynięciu od wyspy Maje zostaniecie zatrzymani przez inny okręt i nie można tego wydarzenia w żaden sposób uniknąć (próba ucieczki zakończy się niepowodzeniem), bo jest ono odgórnie narzucone. Załączy się scena z rozmowy z kapitanem Furrante. Na początku rozmowy możesz spróbować obronić się przed włamaniem do umysłu lub pozwolić na to. Od Furrante otrzymasz quest frakcji Principi - Porachunki z piratem (Blow the Man Down). Oprócz tego otrzymasz propozycję przyłączenia do drużyny Serafena. Jeśli zgodzisz się na nią to zyskasz nowego pełnoprawnego towarzysza.

Kontynuuj podróż na północ - Pillars of Eternity 2: Żyły Eory - solucja, opis przejścia - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Kontynuuj podróż na północ. Mijane wyspy nie musisz odwiedzać i jest to zresztą niewskazane z uwagi na niski poziom doświadczenia drużyny i podstawowe wyposażenie statku. W pewnym momencie załączy się nowa scena paragrafowa z "rozmowy" z bogami, przy czym jest ona bardzo liniowa.

Po dopłynięciu do wyspy Neketaka zadokuj. Znajdziesz się w dzielnicy Królewska Przystań w mieście Neketaka. Drużynę od razu zatrzyma Keoha. Nie musisz obawiać się walki. Możesz od razu wysłuchać sugestii Bladego Rycerza i dokonać "pokazu" swoich mocy (pojawienie się dusz w dokach) lub wymusić tę akcję po wybraniu jednej z innych opcji zachowania. Tak czy siak odblokujesz możliwość swobodnego podróżowania po mieście.

Docelowo musisz dotrzeć do najwyższej dzielnicy Wężowa Korona - Pillars of Eternity 2: Żyły Eory - solucja, opis przejścia - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Docelowo musisz dotrzeć do najwyższej dzielnicy Wężowa Korona. Przechodź przez niższe dzielnice żeby docelowo osiągnąć cel podróży. Po dotarciu do dzielnicy bogaczy wejdź do Pałacu Kahanga. Automatycznie załączy się tam scena ze spotkania z królową Onekazą II, księciem Aruihi i kilkoma innymi zgromadzonymi postaciami.

Audiencja u królowej ma stosunkowo liniowy przebieg. Do rozmowy dołączą Maia oraz Pallegina (tylko jeśli nie zginęła w pierwszej części Pillars of Eternity). Warto wybrać opcję dialogową poproszenia królowej o przyłączenie obu tych postaci do drużyny (opcja dialogowa z powyższego obrazka). Zyskasz w ten sposób dwóch nowych potencjalnych członków drużyny. Gra odblokuje nową główną misję Odległe światło (A Distant Light) (będzie ona trudniejsza, tak więc najpierw co najmniej kilka razy awansuj zaliczając poboczne questy w Tekenace) oraz nowe zadanie Królewskiej Kompanii Martwego Ognia Mosiężne Imperium (The Brass Empire).