Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pillars of Eternity 2: Trupy - jak zjadać? Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Zjadanie trupów w Pillars of Eternity 2 Deadfire jest jak najbardziej możliwe, ale wymaga spełnienia dwóch warunków. W trakcie tworzenia bohatera (głównego albo np. zakupionego w dowolnej karczmie) musisz wybrać klasę postaci Barbarzyńca, a podklasę - Trupożerca. Dzięki temu uzyskasz unikalną zdolność o nazwie Komunia ciała - żadna inna klasa postaci, a nawet podklasy Barbarzyńcy nie mają dostępu do tej interesującej umiejętności.

Urozmaicona dieta to gwarancja zdrowia i szczupłej sylwetki. - Pillars of Eternity 2: Trupy - jak zjadać? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Urozmaicona dieta to gwarancja zdrowia i szczupłej sylwetki.

Co daje zjadanie trupów?

Nie trudno się domyślić, że zdolność barbarzyńcy pozwala zjadać ciała przeciwników. Możesz to zrobić dwa razy podczas jednej potyczki, a każda taka uczta przywraca 69,9 pkt zdrowia oraz 3 pkt wściekłości. Twój bohater nie wybrzydza i zje każde zwłoki - człowieka, zwierzaka czy bestii. Ta specyficzna dieta nie jest w żaden sposób karana (oprócz stałej cechy negatywnej wynikłej z wyboru podklasy Trupożercy, tj. wzrost kosztu umiejętności o 1 punkt Wsciekłości. Smacznego!