Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyspa Picera - zadania poboczne w Pillars of Eternity II Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Na stronie znajdują się opisy przejścia pobocznych zadań gry Pillars of Eternity 2: Deadfire, które możesz rozpocząć podczas pobytu na Wyspie Picera (Crookspur Island). Warto zająć się zaliczeniem tych questów, bo możesz zdobyć dzięki temu sporo doświadczenia, różnorakie nagrody oraz poprawić swoje relacje z frakcją łowców niewolników (uwaga - istnieje z kolei ryzyko pogorszenia relacji z frakcją Huana).

Na ostrzu włóczni (Tip of the Spear)

Jak odblokować: Rozmowa z Mistrzem Kuą w jego biurze (M37,13).

Z Mistrzem Kuą możesz spotkać się w ramach zaliczania zadań Chytra propozycja (kapitan Furrante - M36) i Podobieństwo umysłów (Vailiańska Kompania Handlowa - M18) - Wyspa Picera - zadania poboczne w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Z Mistrzem Kuą możesz spotkać się w ramach zaliczania zadań Chytra propozycja (kapitan Furrante - M36) i Podobieństwo umysłów (Vailiańska Kompania Handlowa - M18). Oprócz tego warto mieć też w dzienniku misję Owocny sojusz (Królowa Onekaza II - M25), dzięki czemu łatwiej dotrzesz do celów misji. Mistrz Kua pragnie śmierci najwyżej postawionych postaci plemienia Wahaki - przywódczyni, mistyka i maga. Musisz w tym celu odwiedzić wyspę Ori o Koiki.

Celem podróży jest sanktuarium w wiosce Wahaki. Po dotarciu do windy (M38,2) automatycznie załączy się rozmowa z Kipehą. Możesz ją zapłacić jej 1000 złota, użyć Dyplomacji 8 / Blefowania 9, ostrzec o planach łowców niewolników lub powołać się na królową. Ten ostatni wariant jest możliwy tylko jeśli masz w dzienniku quest Owocny sojusz i znasz tajne hasło: "Za kruszące się góry, za nękane zarazą morza" ("Over crumbling mountains, across blighted seas" - uwaga: podanie złego hasła oznacza walkę!). Przekonanie Kipehy doprowadzi do odblokowania windy. Dotrzyj do głównego wejścia do sanktuarium (M38,7) i po rozmowie z Aparo skieruj się do środka.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie