Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bezkresne Zapytania | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje misje o nazwie Bezkresne Zapytania (The Endless Queries) w grze Pillars of Eternity 2 Deadfire - Beast of Winter. Misja rozpoczyna się po wejściu do portalu w lokacji Strzaskane Przejście (M6,3). Podobnie jak Zatopione Królestwo i Płonący Most, jest to opcjonalna misja, której nie musisz wykonać, aby ukończyć dodatek. Celem misji jest zdobycie trzech esencji duszy.

Zdobywanie esencji duszy

Po wejściu do lokacji porozmawiaj z kobietą w kajdanach - dowiesz się, że została tutaj uwięziona przez engwitańska inkwizytor - Bezkresne Zapytania | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Po wejściu do lokacji porozmawiaj z kobietą w kajdanach - dowiesz się, że została tutaj uwięziona przez engwitańska inkwizytor. Pamiętaj, aby zabrać od niej sztylet. Aby jej pomóc, musisz odnaleźć trzy strzępy jej ducha. W tym celu skorzystaj z pobliskiego portalu lub skieruj się w prawą część lokacji, gdzie odnajdziesz drugi portal.

Po użyciu portalu trafisz na przesłuchanie kobiety - Bezkresne Zapytania | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Po użyciu portalu trafisz na przesłuchanie kobiety. Możesz teraz wybrać, w jaki sposób chcesz uczestniczyć w procesie:

  1. Jako świadek, oskarżony lub inkwizytor.
  2. Możesz też od razu zaatakować wszystkich zgromadzonych.

W każdym wyborze ujrzysz przebieg historii z innej strony, a po jej zakończeniu zdobędziesz jedną esencję. Łącznie musisz zdobyć ich trzy, więc proces trzeba powtórzyć trzy razy - wystarczy ponownie skorzystać z portalu.

Po zdobyciu trzech esencji wróć do kobiety uwięzionej na początku lokacji. Zostanie ona oswobodzona i otworzy przejście do inkwizytorki. Udaj się tam - najlepiej skorzystać z najbliższego portalu.

Spotkanie z inkwizytorką i zakończenie misji.

Ponownie trafisz do sali, w której odbyła się rozprawa - inkwizytorka i uwięziona kobieta zaczną ze sobą rozmawiać - Bezkresne Zapytania | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Ponownie trafisz do sali, w której odbyła się rozprawa - inkwizytorka i uwięziona kobieta zaczną ze sobą rozmawiać. Podczas dialogu musisz postanowić czy:

  1. Pogodzisz obie kobiety - jest to najlepsza opcja, w której będziesz walczył tylko z podstawowymi przeciwnikami, a nie inkwizytorką.
  2. Staniesz po stronie uwięzionej kobiety - w tej opcji będziesz musiał stanąć przeciwko inkwizytorce.
  3. Zaatakujesz obie kobiety - ostatnia opcja wiąże się z walką z obiema kobietami, więc jest to najgorszy wybór.

Niezależnie od wyboru, uwięziona kobieta będzie ci wdzięczna. Musisz podjąć kolejną decyzję, tym razem co do kobiety, której pomogłeś. Dostępne opcje:

  1. Zabranie jej do Cyklu - nie otrzymasz żadnych bonusów.
  2. Poproszenie o pomoc w walce z Neriscyrlas - bitwa ze smoczycą w ostatniej misji dodatku będzie łatwiejsza.
  3. Oddanie jej duszy Rymrgandowi - zapewnisz sobie wtedy wdzięczność bóstwa.

Po podjęciu decyzji, misja Bezkresne Zapytania się zakończy.