Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć lunetę w Pillars of Eternity 2? Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Luneta (spyglass) to przydatny przedmiot podczas przemierzania wód Pillars of Eternity 2 Deadfire. Lunety można używać tylko w scenach paragrafowych, ale przy jej pomocy uzyskasz dużo więcej informacji o statku, z którym wchodzisz w interakcje.

Przykładowy statek uruchamiający scenę paragrafową z losowym wydarzeniem. - Jak zdobyć lunetę w Pillars of Eternity 2? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Przykładowy statek uruchamiający scenę paragrafową z losowym wydarzeniem.

Podczas eksploracji niejednokrotnie trafisz na inny okręt - może on przemierzać mapę tak samo jak ty, ale luneta przydaje się przy "stojących" statkach. Są to okręty, które oferują różnorodne wydarzenia losowe - może to być statek z zatrutą załogą czy piraci skrywający się pod przebraniem handlarzy. Podpływając do tego typu okrętu uruchomi się scena paragrafowa - dzięki lunecie otrzymasz dodatkową opcję, pozwalającą dokładnie sprawdzić, co dzieje się na statku. Pierwszy przykład - odkryjesz, że statek handlowy, to tak naprawdę piraci i będziesz mógł przygotować się do walki unikając zaskoczenia albo po prostu oddalić się. Drugi przykład - przyjrzysz się bliżej "zatrutemu okrętowi" i sprawdzisz czy rzeczywiście stacjonuje tam załoga z zakaźną chorobą.

Lunetę możesz kupić w zaznaczonym budynku. - Jak zdobyć lunetę w Pillars of Eternity 2? - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Lunetę możesz kupić w zaznaczonym budynku.

Jak zdobyć lunetę? Wystarczy udać się do Królewskiej Przystani w Neketace, a dokładnie do Emporium Map Sanzy. Tamtejszy handlarz oferuje lunetę za 5000 monet.