Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje zadanie Zaginione grymuary (The Lost Grimoires) w grze Pillars of Eternity 2 Deadfire. Misja polega na zdobyciu trzech grymuarów dla Nemnoka - wymaga to odwiedzenia trzech różnych lokacji na mapie świata.

Aktywacja zadania

Zadanie możesz otrzymać podczas wykonywania misji Nemnok Pożeracz (Nemnok the Devourer), ale tylko wtedy, gdy nie zabijesz Nemnoka Pożeracza - w tym celu podczas rozmowy z nim musisz skorzystać z unikalnej opcji dialogowej wymagającej Dyplomacja 8 - Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Zadanie możesz otrzymać podczas wykonywania misji Nemnok Pożeracz (Nemnok the Devourer), ale tylko wtedy, gdy nie zabijesz Nemnoka Pożeracza - w tym celu podczas rozmowy z nim musisz skorzystać z unikalnej opcji dialogowej wymagającej Dyplomacja 8. Zajrzyj na stronę "Nemnok Pożeracza", aby poznać dokładny przebieg zadania.

Grymuar Bipary

Grymuar Bipary znajduje się w lokacji Wytchnienie Wyrzutka (Outcasts Respite) - wyspa leży niedaleko Zalanych Kurhanów, więc najlepiej udać się tam od razu po otrzymaniu misji (dokładna lokalizacja została zaznaczona na powyższym obrazku) - Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Grymuar Bipary znajduje się w lokacji Wytchnienie Wyrzutka (Outcast's Respite) - wyspa leży niedaleko Zalanych Kurhanów, więc najlepiej udać się tam od razu po otrzymaniu misji (dokładna lokalizacja została zaznaczona na powyższym obrazku). Trafisz do miejscówki guślarek bagiennych - automatycznie rozpocznie się walka, a Grymuar Bipary odnajdziesz przy zwłokach Bipary.

W Wytchnieniu Wyrzutka znajduje się również Tama Watua - jest to zielarz uwięziony przez guślarki. Klucz do celi znajdziesz przy zwłokach Bipary. U Tama Watua możesz kupić wysokiej jakości mikstury oraz składniki alchemiczne.

Grymuar licza

Grymuar licza znajduje się w lokacji Zalana jaskinia (Flooded cave) - wyspa znajduje się w pobliżu Motare o Kozi (M41), a dokładna lokalizacja została zaznaczona na powyższym obrazku - Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Grymuar licza znajduje się w lokacji Zalana jaskinia (Flooded cave) - wyspa znajduje się w pobliżu Motare o Kozi (M41), a dokładna lokalizacja została zaznaczona na powyższym obrazku. Jest to siedziba Starożytnego licza maga bitewnego - po udanej walce przeszukaj jego zwłoki, aby zdobyć grymuar.

Grymuar Menzzaga

Grymuar Menzzaga znajduje się w lokacji Strzaskana Rafa (M44) - jest to miejsce, w którym wykonuje się misje Kraina marzeń - Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Grymuar Menzzaga znajduje się w lokacji Strzaskana Rafa (M44) - jest to miejsce, w którym wykonuje się misje Kraina marzeń. Wyspa jest położona w prawym dolnym rogu mapy świata (spójrz na powyższy obrazek). Ten grymuar jest najtrudniejszy do zdobycia - najpierw będziesz musiał stoczyć wiele walk z Fampyrami, a następnie pokonać samego Menzzaga, który jest potężnym przeciwnikiem. Przy jego zwłokach znajdziesz Grymuar Menzzaga oraz legendarne berło Amaliorra i legendarny pancerz Szata z pajęczego jedwabiu.

Zajrzyj na mapę Strzaskanej Rafy (M44) oraz opis misji Kraina marzeń, aby zdobyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Nagrody za wykonanie zadania

Za każdy oddany grymuar możesz wziąć jeden przedmiot ze skrzyń Nemnoka - jest ich trzy, więc za wykonanie zadania zdobędziesz wszystkie - Zaginione grymuary - poboczne zadanie w Pillars of Eternity II - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Za każdy oddany grymuar możesz wziąć jeden przedmiot ze skrzyń Nemnoka - jest ich trzy, więc za wykonanie zadania zdobędziesz wszystkie. Nagrody to legendarne uzbrojenie:

  1. Chromopryzmatyczny kostur bojowy (Chromoprismatic Quarterstaff)
  2. Łuk Przebijacz Całunu (Veilpiercer)
  3. Tarcza Zwykła skorupa (Mundane Shell)