Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Romanse w Pillars of Eternity 2 Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Czy w Pillars of Eternity 2 Deadfire można romansować? Dowiedz się z kim i kiedy oraz jak rozpocząć romans w drugiej części gry studia Obsidian.

Rozbudowany system relacji w Pillars of Eternity 2 Deadfire oferuje możliwość nawiązania bliższego kontaktu z niektórymi towarzyszami. Romanse występują pod postacią dialogów - nie ujrzysz scenek przerywnikowych, ale będziesz mógł przeprowadzić nietypowe rozmowy z daną postacią i nawiązać z nią intymne relacje.

Z kim można romansować?

W grze występuje siedmiu towarzyszy, ale nie każdy z nich ma ochotę na romans - Romanse w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

W grze występuje siedmiu towarzyszy, ale nie każdy z nich ma ochotę na romans. Następujące postacie są gotowe na poważny związek:

  1. Aloth
  2. Maia
  3. Tekehu
  4. Xoti

Oprócz tego możesz jeszcze nawiązać przelotny romans z Serafenem, ale nie jest on gotowy na poważniejszą relacje. Gdzie odnaleźć powyższe postacie? Zajrzyj na stronę "Lokalizacja towarzyszy i relacje".

Nie ma znaczenia jakiej płci jest twój bohater - towarzysze nie zwracają na to uwagi i równie chętnie romansują z płcią przeciwną, jak i tą samą. Warto również dodać, że czasami towarzysze romansują między sobą, ale to zjawisko występuje tylko u postaci, z którymi nie romansuje główny bohater.

Jak rozpocząć romans?

Nie ma konkretnego sposobu na nawiązanie romansu z daną postacią - Romanse w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Nie ma konkretnego sposobu na nawiązanie romansu z daną postacią. Najważniejsze jest abyś stale zwiększał współczynnik relacji z wybraną osobą. Można to osiągnąć trzymając się poniższych wskazówek:

  1. Podejmuj wybory zgodnie z cechami towarzysza - każda postać posiada zestaw cech, które kształtują jej światopogląd. Przykładowo - jeśli posiada cechę Beztroska, to musisz wybierać "zabawne" kwestie dialogowe nawet w najgorszych sytuacjach. Zapraszamy na stronę "Lokalizacja towarzyszy i relacje", gdzie uzyskasz więcej informacji o systemie relacji.
  2. Rozmawiaj z towarzyszem - warto co jakiś czas zagadywać do wybranego towarzysza i sprawdzać czy nie pojawiają się tam nowe opcje dialogowe. Najważniejsze jest jednak, abyś reagował, jeśli postać ma chęć na rozmowę - objawia się to ikoną "chmurki" przy jej portrecie.
  3. Wykonaj misję towarzysza - każdy towarzysz posiada własne zadanie, w którym poprosi cię o pomoc. Pomyślne ukończenie takiej misji znacząco polepsza relacje między głównym bohaterem, a towarzyszem. Zajrzyj do rozdziału "Zadania towarzyszy", aby poznać szczegóły na temat wspomnianych misji.

Ulepszając relacje z danym towarzyszem powinieneś wkrótce otrzymać możliwość romansu - oczywiście jeśli jest to jedna z postaci wymienionych wyżej. Ważne, abyś podczas rozmowy wybierał "romantyczne" odpowiedzi wskazujące na to, że chcesz nawiązywać dalszy kontakt. Odrzucanie towarzysza może doprowadzić do zablokowania opcji romansu.