Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wzlot i upadek | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Niniejsza strona opisuje główną misje w grze Pillars of Eternity 2 Deadfire - Beast of Winter o nazwie Wzlot i upadek (To Rise and Decline). Jest to krótka misja, którą otrzymasz od Vatnira (M3,4) po wykonaniu zadania Gość honorowy.

Zdobycie Oka Rymrganda

Celem misji jest dostanie się do Zaświatów Vytmadh, ale aby było to możliwe, najpierw trzeba zdobyć artefakt o nazwie Oko Rymrganda - przedmiot znajduje się w posiadaniu chochlika przebywającego w wschodniej jaskini Świątyni Szronu (M5,11) - Wzlot i upadek | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Celem misji jest dostanie się do Zaświatów Vytmadh, ale aby było to możliwe, najpierw trzeba zdobyć artefakt o nazwie Oko Rymrganda - przedmiot znajduje się w posiadaniu chochlika przebywającego w wschodniej jaskini Świątyni Szronu (M5,11).

Po dotarciu do wspomnianego miejsca, należy aktywować posąg chochlika i w opcji dialogowej spróbować zabrać artefakt. Chochlik się obudzi, a Oko Rymrganda można zdobyć na trzy sposoby:

  1. Zapłacić chochlikowi 20000 sztuk złota.
  2. Dać mu w zamian przedmiot Kamienny bożek, który znajduje się w Tajemnej komnacie w Schronieniu Heroldów (M3,4).
  3. Zaatakować go - chochlik ożywi pobliskie Konstrukty szronu.

Wejście do Zaświatów i zakończenie misji

Niezależnie od sposobu zdobycia artefaktu, możesz już udać się do Zaświatów - Wzlot i upadek | Misje główne w Pillars of Eternity II - Beast of Winter - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Niezależnie od sposobu zdobycia artefaktu, możesz już udać się do Zaświatów. W tym celu udaj się do Świątyni Upadku - wejście do niej znajduje się w centralnej części Świątyni Szronu (M5). Świątynia Upadku to niewielka lokacja, w której nie znajdziesz żadnych przeciwników czy przedmiotów - ujrzysz tylko krótką scenę przedstawiającą wciągnięcie smoczycy do Zaświatów.

Następnie należy kliknąć na portal, do którego została wciągnięta smoczyca. Ujrzysz scenę paragrafową, w której przeprowadzisz rozmowę z Rymrgandem. Po rozmowie możesz już wejść do Zaświatów - pamiętaj, że bez Oka Rymrganda byłoby to niemożliwe. Trafisz do lokacji o nazwie Strzaskane Przejście (M6), a misja Wzlot i upadek się zakończy.