Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zagadka z próbą ognia w Pillars of Eternity 2 Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Próba Ognia to pierwsza zagadka w Pillars of Eternity 2, na którą natkniesz się w podziemiach (Podpoziom areny). Przedstawiamy rozwiązanie zagadki oraz wideo poradnik.

Zagadkę odnajdziesz w zaznaczonym miejscu - warto ją rozwiązać, bo otworzy to przejście do unikalnego miecza jednoręcznego. - Zagadka z próbą ognia w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Zagadkę odnajdziesz w zaznaczonym miejscu - warto ją rozwiązać, bo otworzy to przejście do unikalnego miecza jednoręcznego.

Na pierwszą zagadkę w Pillars of Eternity 2 Deadfire natkniesz się w Engwitańskich wykopaliskach (M8), a dokładnie w lokacji Podpoziom areny (M9) - jest to zagadka Próba ognia (Trial of Flame czy też Trial of Fire). Powyższa mapa wskazuje dokładną lokalizacje łamigłówki.

Należy wcisnąć zaznaczone płyty naciskowe. Podpowiedź do zagadki znajduje się w poprzednim pomieszczeniu - spójrz na tarcze znajdujące się przy dwóch posągach. - Zagadka z próbą ognia w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Należy wcisnąć zaznaczone płyty naciskowe. Podpowiedź do zagadki znajduje się w poprzednim pomieszczeniu - spójrz na tarcze znajdujące się przy dwóch posągach.

Jak rozwiązać zagadkę Próba ognia?

Na początek musisz rozpalić ognie znajdujące się po dwóch stronach zablokowanego wejścia - w tym celu użyj pochodni albo krzemienia (pochodnie możesz odnaleźć nawet w tej samej lokacji).

Następnie musisz nacisnąć odpowiednie płyty naciskowe - z górnego rzędu (od lewej) płyty 1 oraz 3, a z dolnego płytę 1. Odpowiednia kombinacja jest zaznaczona na powyższym obrazku.

Miecz gladiatorski to idealna propozycja dla początkującej postaci walczącej w zwarciu. - Zagadka z próbą ognia w Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry
Miecz gladiatorski to idealna propozycja dla początkującej postaci walczącej w zwarciu.

To spowoduje otwarcie zablokowanego przejścia. W środku znajdziesz skrzynię, a w niej Miecz gladiatorski oraz Jadeit.