Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główne zakończenia Pillars of Eternity 2 Pillars of Eternity 2 Deadfire poradnik, solucja

Poniżej zamieściliśmy informacje na temat głównych zakończeń gry Pillars of Eternity 2: Deadfire, tj. tych, które możesz odblokować po spotkaniu się z Eothasem w Ukaizo. Oprócz podstawowych wariantów zakończeń możliwe są też ich liczne drobne rozgałęzienia, które uzależnione są np. od tego z jaką frakcją sprzymierzyłeś się czy jakie decyzje podjąłeś we wcześniejszych questach.

Musisz w końcowej części głównego zadania Miasto zaginione w czasie skorzystać z przejścia do Moi Gweath (M45,7), ale zanim to zrobisz warto zapisać stan gry - Główne zakończenia Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Musisz w końcowej części głównego zadania Miasto zaginione w czasie skorzystać z przejścia do Moi Gweath (M45,7), ale zanim to zrobisz warto zapisać stan gry. Pozwoli ci to na obejrzenie różnych zakończeń gry. W nowej lokacji załączy się od razu rozmowa z Eothasem. Najważniejszy moment tej rozmowy pokazuje powyższy obrazek. Opcje dialogowe z listy powiązane są z różnymi głównymi zakończeniami. Oto możliwe warianty zachowania:

 1. Poproszenie Eothasa o zlitowanie się nad śmiertelnikami. Jeśli przekonasz Eothasa do zmiany zdania to obejrzysz jedno z dobrych zakończeń gry.
 2. Nakłonienie Eothasa do wytypowania jednego z bogów na przywódcę. Jeśli przekonasz Eothasa, że wojna pomiędzy bogami byłaby tragiczna w skutkach, to obejrzysz jedno z dobrych zakończeń gry.
 3. Nakłonienie Eothasa do zainspirowania śmiertelników. Jeśli przekonasz Eothasa o słuszności takiego postępowania to obejrzysz jedno z dobrych zakończeń gry.
 4. Poproszenie Eothasa o unicestwienia wszystkiego. Eothas może na to przystać i obejrzysz wtedy jedno ze złych zakończeń lub zignorować pragnienie Widzącego i obejrzysz wtedy jedno z dobrych zakończeń gry.
 5. Brak ingerencji w zniszczenie Cyklu. Obejrzysz jedno z dobrych zakończeń gry.
 6. Wyrażenie chęci walki z Eothasem. Nie dojdzie do żadnej "klasycznej" walki. Jeśli Widzący dostatecznie rozzłości Eothasa to ten go w mgnieniu oka unicestwi i obejrzysz jedno ze złych zakończeń gry.
Jeśli odblokowałeś jedno z dobrych zakończeń to oprócz podsumowania wydarzeń z Ukaizo wyświetlone też zostaną inne okna na temat tego w jaki sposób zmienił się świat gry - Główne zakończenia Pillars of Eternity 2 - Pillars of Eternity 2 Deadfire - poradnik do gry

Jeśli odblokowałeś jedno z "dobrych" zakończeń to oprócz podsumowania wydarzeń z Ukaizo wyświetlone też zostaną inne okna na temat tego w jaki sposób zmienił się świat gry. Możesz dowiedzieć się o następujących rzeczach:

 1. Jakiej przyszłości doczekało się Ukaizo? Kluczowy wpływ może tu mieć to z jaką frakcją dotarłeś do finałowej lokacji oraz jaka frakcja była najpotężniejsza w momencie kończenia gry.
 2. Jakiej przyszłości doczekały się główne frakcje w grze? Dowiesz się o statusie lidera każdej frakcji oraz o tym jak odnalazła się ona w nowej rzeczywistości.
 3. Jakiej przyszłości doczekało się Port Maje?
 4. Jakiej przyszłości doczekała się Neketaka?
 5. Jakiej przyszłości doczekali się Roparu?
 6. Jakiej przyszłości doczekali się Zaklinacze Fal?
 7. Jakiej przyszłości doczekały się Dzieci Gwiazd Porannych?
 8. Jakiej przyszłości doczekali się Ruanu?
 9. Jakiej przyszłości doczekali się Wahaki?
 10. Czy nadal dochodzi do zniknięć statków w Strzaskanej Rafie?
 11. Jaki los spotkał towarzyszy głównego bohatera? Gra wyświetli osobne okno dla każdego członka drużyny (także tych, których nie towarzyszyli ci osobiście w finale w Ukaizo).
 12. Jaki los spotkał samego Widzącego?

Jeśli odblokowałeś jedno ze "złych" zakończeń to gra wyświetli jedynie podsumowanie wydarzeń, do których doszło w Ukaizo tuż po zaliczeniu zadania Miasto zaginione w czasie.