Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie opis przejścia zadania Pod zastaw z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022

Ta strona przeprowadzi Was przez zadanie Pod zastaw, które możecie znaleźć w modzie Kroniki Myrtany. Lichwiarka Luna potrzebuje Waszej pomocy w powiadomieniu swoich wierzycieli.

Nagroda: 1000 exp, 200 sztuk złota

W dzielnicy rzemieślników, pomiędzy cieślą a kowalem, znajduje się lombard (poznacie go na mapie po pucharze). Jest to siedziba lichwiarki Luny. Kobieta nie będzie chciała pożyczyć bohaterowi pieniędzy, ale da mu pracę.

Waszym zadaniem jest znaleźć i powiadomić o zbliżającym się terminie spłaty długu 3 osoby:

Dima

Dima jest handlarką na placu przed gildią Araxos. Porozmawiajcie z nią. Okazuje się, że ma pieniądze i będzie chciała od razu załatwić sprawę. Zostawi Was na straganie.

Po chwili czekania podejdzie do Was najemnik, próbujący wyłudzić pieniądze - odprawcie go z kwitkiem - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po chwili czekania podejdzie do Was najemnik, próbujący wyłudzić pieniądze - odprawcie go z kwitkiem.

Następnie odwiedzi Was obywatelka - poprosi o dość specyficzne rzeczy z kufra Dimy (klucz leży na ladzie sklepu). Oddajcie jej to, o co prosiła.

W nagrodę za wykonane zadanie otrzymacie 25 sztuk złota - ilość złota nie ma wpływu na to jakie decyzje podjęliście w powyższych sytuacjach.

Kuno

Jeżeli zrobiliście zadanie Gambit królewski, to Kuno będzie stał przy handlarzu. W przeciwnym razie siedzi przy swoim szachowym stoliku.

Mężczyzna oczywiście nie ma pieniędzy - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna oczywiście nie ma pieniędzy. Poprosi, żebyście za niego zapłacili. Możecie się zgodzić. Luna i tak nie przyjmie od Was ani grosza, będzie jedynie zła na Kuno.

Frida

Handlarkę Fridę możecie spotkać na placu handlowym. Mogliście mieć już z nią kontakt podczas zadania Polowanie z Allanem. Kobieta opowie Wam o swoich problemach. Podobno musi płacić haracz, dlatego nie stać jej na zapłatę Lunie.

Oczywiście powinniście jej pomóc dla większej ilości doświadczenia - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Oczywiście powinniście jej pomóc dla większej ilości doświadczenia. W tym celu wyjdźcie z placu handlowego przejściem koło karczmy. Idźcie drogą, aż zobaczycie Normana.

Porozmawiajcie z nim - dowiecie się, że powinniście ten temat poruszyć z Bradlockiem - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Porozmawiajcie z nim - dowiecie się, że powinniście ten temat poruszyć z Bradlockiem. Mężczyzna znajduje się pod domem Volkera, naprzeciwko Normana.

Wojownik w mgnieniu oka załatwi sprawę i w ramach przeprosin da Wam list oraz sakiewkę dla Fridy - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Wojownik w mgnieniu oka załatwi sprawę i w ramach przeprosin da Wam list oraz sakiewkę dla Fridy. Jeżeli przy rozmowie ze sklepikarką nie oddacie jej pieniędzy, to wtedy nie dostaniecie doświadczenia. Jednak w przypadku zwrócenia jej mieszka otrzymacie 200 exp.

Możecie również samemu rozprawić się z człowiekiem z blizną - stoi nieopodal, tuż przy drodze, na której jesteście.

Decydując się na tę opcję musicie być gotowi na walkę (podczas konwersacji wybierzcie dialog sam tego chciałeś) - Kroniki Myrtany: Pod zastaw - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Decydując się na tę opcję musicie być gotowi na walkę (podczas konwersacji wybierzcie dialog "sam tego chciałeś"). Człowiek z blizną to doświadczony wojownik. Pamiętajcie o bloku. Dodatkowo jeżeli zaczniecie potyczkę w okolicy strażnika miejskiego, to przyjdzie Wam z odsieczą. Za pokonanie przeciwnika otrzymacie 400 exp.

Po odwiedzeniu wszystkich dłużników odbierzcie nagrodę u Luny.