Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Za zamkniętymi drzwiami - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie opis zadnia Za zamkniętymi drzwiami. Jest to jedna z misji w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022

Na tej stronie znajdziecie solucję do zadania Za zamkniętymi drzwiami. Zachary z wioski Ustronie Żeglarza potrzebuje Waszej pomocy.

Nagroda: 600 exp, 8 ryb, 2 rzeczne mirty, przepis na potrawę kociołek rybaka + 200 exp jeżeli porozmawiacie o Zakrwawionej mapie

Ustronie Żeglarza to niewielka osada rybacka, do której można się łatwo dostać z pomocą Szybkiej podróży (zabierając się z przewoźnikiem), lub wypłynąć wpław z miasta Archolos i kierować się w lewo (druga plaża).

Znajdziecie tam Zacharego - Kroniki Myrtany: Za zamkniętymi drzwiami - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Znajdziecie tam Zacharego. Jeżeli z nim porozmawiacie, dowiecie się, że niedawno jakiś ciekawski młodzieniec wszedł do odgrodzonej części jaskini i już więcej się nie pojawił.

Wejdźcie do niej - Kroniki Myrtany: Za zamkniętymi drzwiami - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Wejdźcie do niej. Po lewej stronie znajdują się drzwi, do których klucz dał Wam Zachary.

Okazuje się, że w środku jaskini są 3 szkielety goblinów. Jeżeli walka z nimi sprawia Wam trudności, możecie je zaprowadzić do osady, aby mieszkańcy Wam pomogli.

Uwaga

Warto dobrze przeszukać przestrzenie za nagrobkami, bo można tam znaleźć wartościowe przedmioty - smoczy korzeń i księgi (np. Wiedza Magiczna - Krąg Drugi Tom I.

Niestety mężczyzna, którego szukaliście, już nie żyje - Kroniki Myrtany: Za zamkniętymi drzwiami - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Niestety mężczyzna, którego szukaliście, już nie żyje. Należy o tym zameldować zleceniodawcy. Najpierw jednak weźcie zza grobu Zakrwawioną mapę i ją przeczytajcie. Poruszenie jej kwestii podczas rozmowy z Zacharym da Wam dodatkowe punkty doświadczenia.