Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie opis zadania otoczeni przez niebezpieczeństwo – misję tę możecie wykonać w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022

Poniżej znajdziecie solucję zadania Otoczeni przez niebezpieczeństwo w modzie Kroniki Myrtany. Rita poprosi Was o zbadanie sytuacji wokół jej farmy.

Nagroda: 1250 exp, 145 sztuk złota

Po wykonaniu zadania Spóźniony pracownik będziecie mogli ponownie pomóc Ricie. Wróćcie do niej innego dnia. Odpowiedni czas poznacie po potworach na polu dyniowym.

Rita zaczepi Was i poprosi o sprawdzenie sytuacji wokół jej winnicy - Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Rita zaczepi Was i poprosi o sprawdzenie sytuacji wokół jej winnicy. Powinniście sprawdzić:

Poletko dyniowe

Rita hoduje przed winnicą dynie. Pole zostało jednak opanowane przez Leśne bestie. Aby wykonać zadanie należy je zabić.

W zależności od Waszego poziomu może to nie być łatwe zadanie - Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

W zależności od Waszego poziomu może to nie być łatwe zadanie. Leśne bestie są silne, ale przewidywalne. Najlepiej z nimi walczyć, atakując je bocznymi atakami podczas, gdy szarżują. W ostateczności można je zwabić w okolice winnicy i pozwolić na to, aby zajęli się nimi farmerzy, jednak warto rozprawić się z nimi osobiście, gdyż każda jest warta 240 exp.

Droga za farmą w okolicach mostu.

Mińcie poletko dyniowe i ruszcie drogą w prawo. Idźcie prosto, aż traficie na most. Na nim stoi Boles. Mężczyzna pobiera opłaty za przejście. Możecie dać mu pieniądze (20 sztuk złota), piwo, lub przekonać aby poszedł na teren winnicy za pomocą opcji dialogowej "wiesz i tak mało kto tędy przechodzi". Niezależnie od decyzji powinniście zgłosić to Ricie.

Ciekawostka

Jeżeli wyślecie Bolesa do winnicy, to po ukończeniu zadania i przespaniu nocy na gospodarstwie, mężczyzna Was zaczepi. Okazuje się, że Rita dała mu pracę i podzieli się z Wami winem.

To jednak nie koniec patrolu. Przejdźcie przez most i idźcie dalej drogą. Należy dotrzeć w okolice wystającego dachu.

Zalęgły się tam polne pełzacze - Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zalęgły się tam polne pełzacze. Po aktualizacji dziennika udajcie się do Rity. Powie Wam, że należy zabezpieczyć domki. Weźcie zapas drewna ze skrzyni, znajdującej się w jaskini na wino.

Wróćcie do dachu i wejdźcie z nim w interakcję napraw dach - Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Wróćcie do dachu i wejdźcie z nim w interakcję "napraw dach".

Jezioro za winnicą

Tuż za winnicą znajduje się niewielkie jezioro. Można tam szybko dotrzeć idąc w dół tarasów ziemnych z winogronami. Prowadzi do nich również jaskinia, w której znaleźliście Neka w zadaniu Spóźniony pracownik. Można również obejść winnicę, idąc drogą w trakcie wykonywania tego zadania.

Nieważne jak tam dotarliście, dziennik się zaktualizuje - nad jeziorem nie ma zagrożenia (nawet jeżeli wcześniej nie wybiliście wszystkich dzikich zwierząt) - Kroniki Myrtany: Otoczeni przez niebezpieczeństwo - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Nieważne jak tam dotarliście, dziennik się zaktualizuje - nad jeziorem nie ma zagrożenia (nawet jeżeli wcześniej nie wybiliście wszystkich dzikich zwierząt).

Pozostaje teraz powrót do Rity po nagrodę.