Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Dostawa materiałów - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie opis zadania Dostawa towarów, które możecie wykonać w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Niniejsza strona przedstawia solucję zadania Dostawa Towarów, na które możecie natrafić w modzie Kroniki Myrtany.

Nagroda: 750 exp

Przy bramie prowadzącej do dzielnicy kupców zaczepi Was Ewald. Poprosi o pomoc w przeniesieniu towarów. Możecie się zgodzić mu pomóc.

Mężczyzna zaprowadzi Was do uliczki na uboczu - Kroniki Myrtany: Dostawa materiałów - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna zaprowadzi Was do uliczki na uboczu. Jest to pułapka. Przestępca będzie chciał wyłudzić pieniądze. Możecie się zgodzić i zapłacić mu żądaną sumę (200 sztuk złota), albo podjąć z nim walkę.

Opłacalniejszą opcją jest zapłacenie mu, dzięki temu dostaniecie więcej doświadczenia. Mężczyzna mówi również, że wstawi się za Wami w gildii Araxos, jeżeli będziecie chcieli zostać jej członkami. Lorenzo jednak nie wspomina nic o nim podczas przyjęcia, co oznacza, że Ewald kłamał.

W przypadku podjęcia z nimi walki, czeka Was potyczka z trzema przeciwnikami. Podczas niej warto się cofać i blokować ich ataki. Jeżeli liczba wrogów Was przytłacza, możecie uciec i poczekać, aż tylko Ewald będzie gonić bohatera. Po pokonaniu bandyty należy wrócić do jego kolegów i z nimi również się rozprawić.

Niestety za rozwiązanie siłowe dostaniecie jedynie 300 exp (po 100 za pokonanie każdego przeciwnika).