Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis przejścia zadania Pomoc dla powodzian.

Ostatnia aktualizacja: 19 stycznia 2022

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie solucję misji Pomoc dla powodzian. Dowiecie się jak dokonać napraw mostu i gdzie znaleźć paczki. Jest to jeden ze sposobów na dostanie się do miasta Archolos.

Nagroda: 1000 exp, 150 sztuk złota

Zadanie to dostaniecie od zarządcy Albyna, gdy udacie się do niego w ramach misji głównej Wyruszamy do miasta. Więcej o tym dowiecie się na osobnej stronie solucji.

Poprosi Was, abyście się udali do cieśli Uwe.

UWAGA

Nie ma sensu tego robić, jeżeli nie zakończyliście misji dla karczmarza Bastiana Spłata długu.

Chata cieśli znajduje się przy głównym placu wioski, po sąsiedzku z kuźnią - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Chata cieśli znajduje się przy głównym placu wioski, po sąsiedzku z kuźnią. Zadanie będzie kontynuowane jedynie, jeżeli przynieśliście Bastianowi dostawę drewna.

Uwe poprosi Was o przycięcie pieńka. W tym celu należy wejść w interakcję z piłą do drewna znajdującą się w jego pracowni.

Gdy już to zrobicie, należy porozmawiać z Uwe, który zabierze Was do znajomego miejsca - na Wybrzeże topielców (lokacja początkowa rozgrywki), a dokładnie w okolice zgliszcz domku przy rzece - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Gdy już to zrobicie, należy porozmawiać z Uwe, który zabierze Was do znajomego miejsca - na Wybrzeże topielców (lokacja początkowa rozgrywki), a dokładnie w okolice zgliszcz domku przy rzece.

Kolejnym krokiem jest naprawienie trzech filarów mostu. Należy wskoczyć do wody i wejść z nimi w interakcję.

Po skończonej robocie, z tego co do tej pory przypominało bardziej kilka bali w wodzie, powstanie prawdziwy most - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po skończonej robocie, z tego co do tej pory przypominało bardziej kilka bali w wodzie, powstanie prawdziwy most. Można zameldować Uwe o sukcesie. To koniec napraw, ale zadanie jeszcze nie zostało sfinalizowane.

Dalsza część misji znajduje się tuż obok.

Należy podejść do tej grupki ludzi i porozmawiać z Maikiem - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Należy podejść do tej grupki ludzi i porozmawiać z Maikiem. Mężczyzna wyśle Was na poszukiwania towaru rozrzuconego na drugim brzegu rzeki. W tym celu należy przejść przez most, pierwsza paczka znajduje się tuż przy nim. Następnie udajcie się w prawo i idźcie koło rzeki.

Znalezienie paczek nie powinno być trudne - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Znalezienie paczek nie powinno być trudne. Nie są one zbytnio schowane. Powinniście odnaleźć trzy pakunki. Czwarty jest przy ukrywającym się w krzakach mężczyźnie.

Macie wybór - możecie zabrać mu pakunek siłą, albo zgłosić brak towaru Maikowi - Kroniki Myrtany: Pomoc dla powodzian - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Macie wybór - możecie zabrać mu pakunek siłą, albo zgłosić brak towaru Maikowi. Jeżeli wybierzecie drugą opcję, to dostaniecie jedynie 14 sztuk złota. O wiele lepiej zwrócić paczkę prawowitemu właścicielowi i cieszyć się dodatkowymi 200 exp za pokonanie draba.

To jednak nie koniec problemów Maika, gdyż siedzący nieopodal farmerzy nie chcą pracować. Należy z nimi porozmawiać i przekonać do pracy siłą. Walka nie powinna być trudna, a po niej robotnicy z chęcią zabiorą się do swoich obowiązków.

Po zwycięstwie porozmawiajcie ponownie z Maikiem. Zadanie wykonane, pozostaje zdać raport Albynowi.