Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do moda Kroniki Myrtany znajdziecie opis przejścia zadania Ostatnia partia towaru.

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2022

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie solucję misji Ostatnia partia towaru. Dowiecie się jak najkorzystniej sprzedać towary.?Handlarka Petra chce sprzedać zalegające dobra.

Nagroda: Doświadczenie za to zadanie jest uzależnione od ilości sztuk złota, jaką uda Wam się uzyskać za towar. Przedstawiony poniżej sposób wykonania zadania da w sumie 1561 exp. Ponadto zgodnie z umową Petra udzieli Wam informacji na temat alternatywnych dróg dostania się do miasta.

Po rozpoczęciu zadania Pomoc dla powodzian przed karczmą zaczepi Was Petra (poznacie ją po czerwonych włosach), oferując wiedzę o alternatywnych ścieżkach dostania się do miasta. Warto się zgodzić na jej propozycję, gdyż można zyskać za to zadanie sporo doświadczenia.

Misję można wykonać na dwa sposoby - Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Misję można wykonać na dwa sposoby. Pierwsza opcja to zakupić samemu całą partię towaru za 150 sztuk złota. Nie jest to jednak opłacalne - nie dostaniecie za to żadnej nagrody, poza obiecanymi informacjami. Same przedmioty są dla Was bezwartościowe. Nie możecie ich również sprzedać kupcom, tak jak to się dzieje w przypadku poniższego opisu alternatywnego przejścia misji.

O wiele lepiej jest samodzielnie poszukać nabywców na towary i zanieść Petrze pieniądze. W pierwszej kolejności powinniście się udać do Jill, kucharki Albyna. Okaże się, że z miłą chęcią odkupi od Was woreczek przypraw. Możecie dostać za niego aż 60 sztuk złota. Należy właśnie taką kwotę zaproponować, a w dalszej części konwersacji wybrać opcję "Albyn by ci tego nie wybaczył".

UWAGA

Nie jest to jednak najbardziej opłacalne rozwiązanie pod względem punktów doświadczenia. Poniżej przeczytacie o lepszym wariancie.

Jeżeli chcecie dostać jednak jak najwięcej doświadczenia za to zadanie, to powinniście dać jej pieprz za darmo - Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli chcecie dostać jednak jak najwięcej doświadczenia za to zadanie, to powinniście dać jej pieprz za darmo. Otrzymacie za to aż 400 exp.

Następnie powinniście się udać do kowala Thorstena. Znajduje się przy swojej kuźni, koło głównego placu wioski Silbach.

Porozmawiajcie z nim na temat młotków i rudy - Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Porozmawiajcie z nim na temat młotków i rudy. Nie chce nic z tych rzeczy, ale da Wam cenne wskazówki.

Po rozmowie z nim zaczepi Was jego uczeń - Stone. Zaproponuje, że odkupi od Was żelazo za 30 sztuk złota. Potargujcie się z nim - jest w stanie dać 60 sztuk złota.

Następnie podejdźcie do jakiegokolwiek farmera i zaproponujcie mu porcję ziela.

Uwaga

Wcześniej musicie otworzyć paczkę bagiennego ziela w ekwipunku i wydobyć z niej skręty.

Po tym jak sprzedacie pierwszą działkę towaru, farmer/ka powie, że powinniście odwiedzić Rasco. Mężczyzna znajduje się przeważnie w okolicach swojej chaty w biednej dzielnicy - ostatnia chata po prawej.

Rasco jest zainteresowany odkupieniem każdej ilości towaru (możecie do niego wrócić nawet po zakończeniu zadania) - Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Rasco jest zainteresowany odkupieniem każdej ilości towaru (możecie do niego wrócić nawet po zakończeniu zadania). Aby uzyskać najlepszą cenę, negocjacje z nim należy zacząć od 15 sztuk złota. Mężczyzna zbije wtedy cenę na 8 i to jest jego ostateczna oferta, należy ją przyjąć i sprzedać mu resztę ziela.

Uwaga

Po żadnym pozorem nie mówcie mu, kto jest Waszym dostawcą towaru. Kończy to niepowodzeniem zadanie, gdyż Petra jest zmuszona uciekać z wioski. Dodatkowo za utajnienie imienia źródła otrzymacie 100 exp.

Teraz należy udać się do młyna i porozmawiać z Osvaldem.

Mężczyźnie możecie sprzedać młotki - Kroniki Myrtany: Ostatnia partia towaru - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyźnie możecie sprzedać młotki. Należy zażądać od niego 50 sztuk złota i trzymać się tej ceny. Jeżeli przyprzecie go do muru, to się na nią zgodzi.

Po sprzedaniu wszystkich towarów wróćcie do Petry. Znajduje się w karczmie. Postępując według powyższej solucji powinniście uzbierać 187 sztuk złota, co przełoży się na 1061 exp za zadanie.

UWAGA

Powyższa metoda pozwoli Wam na zyskanie największej liczby punktów doświadczenia, gdyż w sumie otrzymacie 1561 exp. W przypadku zażądania od Jil maksymalnej kwoty za pieprz, udałoby się zebrać 247 sztuk złota. Nagroda za wykonanie zadania wyniosłaby wtedy 1241 exp, więc całkowita ilość punktów doświadczenia zdobytego podczas tej misji opiewałaby jedynie na 1341.